Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Káposztásmegyeriek! Szerettek ott lakni?

Tervezem, hogy oda költözünk, de valahogy az az érzésem, hogy periférián lennék teljesen, pedig újpest központ csak 15 perc. Viszont ha jól tudom, akkor nincs éjszakai busz arrafelé.

Tudtok felsorakoztatni pro és kontra érveket? Főleg olyanok véleménye érdekelne, akik ott laknak. Köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témában: Káposztásmegyer

2018. ápr. 3. 22:29  Privát üzenet  

A válasz
Szeretek itt lakni, es csak ritkan erzem, hogy a vilag vegem van :D Van ejszakai busz egyebkent, a 914, ami Del-Pestrol jon, nagyjabol a 3-as metro es a 14-es villamos vonalan, gyakorlatilag barhonnan hazahoz.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. ápr. 3. 22:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen város Sárvár? Milyen ott lakni?
Mondanátok veszélyes utcákat, kerületeket Budapesten amit jobb elkerülni? Hol biztonságos lakni ami megfizethetô is?
27 évesen szülőkkel lakni?
Én vagyok hiperérzékeny a zajokra, vagy ha nem akarok tanyán lakni akkor szokjak hozzá?
Milyen a 17. Keruletben lakni?
Budapest, Ferencváros. Milyen hely? Milyen ott lakni? Mennyire veszélyes?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!