Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti is „örültök”, hogy megkezdő...

Ti is „örültök”, hogy megkezdődött a fűnyíró-szezon?

Figyelt kérdés

Alig vártam már, hogy 17 és 21 óra között minden egyes nap felváltsa csendet a fűnyírók csodálatos hangja.


Mondjuk arra még nem sikerült rájönnöm, pedig elég sok szomszédot megkérdeztem, hogy mire használják a fűnyírókat a zúgatáson túl, mert a kertek, udvarok kinézete nem éppen a híres angol gyepet juttatják az eszembe.


(Olyan is akad, aki csak úgy beszalad közben meccset nézni, és elfelejti leállítani...)


Komolyan, a magyar proli miért szeret állandóan zajt csapni? Mit csinált a fleksz és a fűnyírók kora előtt?


2018. ápr. 5. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Passz ilyen hülyék és kész, én amilyen gyorsan tudom lenyirom és már rakom is el, sose szerettem füvet nyirni, bár nekunk elég nagy udvarunk van de itt még nem szukséges a fünyirás egyenlöre.
2018. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Ez a rendje a tiszta kertnek.
2018. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk nálunk kultúra megvan, este 8 után nincs fűnyírás.
2018. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk mindig hajnalban nyírják, hétvégén is. Az jobb? :D
2018. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
:')
2018. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%

Mindegy, mert a közelemben télen motorossal fűrészelni szokás, tehát 1:1.

2. dolog lenne jó kivitelezni:

A, a csendes fűnyírót - ez még álom;

B, olyan fizu és megbecsülés egymás iránt, hogy képesek lennének az emberek munkaidőn belül kertészt alkalmazni minden ilyen helyen, és NEM lenézve dolgoztatni őket! Így legalább mindenkinek lenne értelmes elfoglaltsága és a 17-21h is kulturált lehetne.

2018. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mintha olyan hatalmas zajt csapna egy fűnyíró...
2018. ápr. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

Panelból írok, egész évben szezon van. Ami halkabb, mint a kisfúró találkozása betonfallal, az nem éri el az ingerküszöböm.

Viszont a legidegesítőbb hang nem a fúró (és nem is a flex - vidéki születésű vagyok ám :) ), hanem a

1) Kisgyerek visítás

2) Szomszéd család válóper idején

3) Szomszéd családapa alkoholista életmódra való áttérés kezdetén.

2018. ápr. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Úgy látszik, az otthon döglő, semmirekellő kis elkényeztetett sznob bzikat már minden idegesíti, valószínű apád téged sem zavart ki dolgozni, pár qrva nagy pofon kíséretében.
2018. ápr. 6. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja! A sok gyopár ekésnek adnék egy körömvágó ollót, nesze bázze, ezzel nyírjad! :D
2018. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!