Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Falusiak, zavar titeket, ha...

Falusiak, zavar titeket, ha egy ismeretlen valaki mászkál a falutokban, akit még sose láttatok ott?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert amikor faluba megyek, akkor a helyiek látják rajtam gondolom hogy nem helybéli vagyok, és mindig úgy érzem olyankor, hogy zavarja őket a jelenlétem
2018. ápr. 8. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Ez a “bocsánat, hogy élek” szindróma?

Legyen egy kis önérzeted. Pesten rengeteg a vidéki. (Nézd csak a rendszám táblákat, kérdezgesd csak az embereket ki honnan jött).

2018. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Igen, zavarja őket. A vén pletykás Marinéni kínjában lerágja a kefét, mert nem tudja, hogy ki vagy, kik a szüleid, nagyszüleid, dédszüleid, ükszüleid, komád, nászod, ángyikád, satöbbid, nem tudja hol laksz, hány szobás a házad, mennyit keresel, mekkora a f...sza a férjednek, mikor akarsz szülni és hányat, mi a rendszáma az autódnak, voltál-e rendesen templomban, kire szavaztál, stb. stb. stb.
2018. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ángyikád ez olyan kedves szó...
2018. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
*ángyika
2018. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

2-es! Jót röhögtem a felsorolásodon, de igazad van, a pletykás falusi öregasszonyok még mindig ilyenek.


Kérdező, a fent leírt nénikéken kívül a kutyát nem érdekli, hogy te épp ott jársz a faluban.

2018. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
A 2#-es jól írta csak ezeket zavarja. Sőt velem előfordult többször! is hogy leintettek kocsival, hogy segíthetnek e valamiben vagy a "te nem itt laksz ugye" -t is megkaptam már többször.
2018. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Megmondom őszintén, IGEN, zavar. Mikor jönnek a városiak, úgy hozzák magukkal a betegségeiket is. Olyankor kiülök, és nézem az eseményeket, (MINDIG történik valami. 56/N
2018. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Igen, zavar!

De hát ezért rohasztok paradicsomot, hogy mindig legyen kéznél, ha kell! Meg pár záptojás.

Meg 2 feles után a vasvilla is előkerül!


Ja és a haverokkal van direkt erre ilyen falusi vájberünk, (800 m-es kókitóki, elég az egész falura)

és ilyenkor mindig riasztjuk egymást, hogy: IDEGENAFALUBAAAA!!! ÖJÜKMEEEEG!!!

2018. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
😂😂😂😂
2018. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Metionin ***** válasza:
97%
Igen :D kisvárosban nőttem fel de ez kb. olyan mintha 2-3 falu lenne összeépítve. Amikor jön egy ismeretlen autó, azonnal riszt a térfigyelő mamikarendszer és azonnal tódul ki mindenki az udvarra meg a ház előtti padra ilyen olyan ürüggyel bámulni. Meg ha valaki gyalog jön és ismeretlen, képesek leállítani hogy kinek a gyereke meg mit tanul/dolgozik, van-e gyereke. Én kb. az általános elvégzése után leléptem onnan, így ha megyek a szüleimhez, szintén az idegenek közé sorolnak, kb. az utcában tudják hogy kinek a gyereke vagyok, a többi utcában nem. Szóval előbújik mindenki a kotorékból lesni és ha épp van köztük valaki, aki ismeri apámat akkor alighogy elhaladok előttük, hallom "XY jánya...". Emlékszem, amikor a barátom (3 faluval arrébb lakott) először jött hozzánk autóval, reggel arra keltünk hogy laza 15 ember álldogál ráérősen a kerítés előtt és fennhangon tárgyalják hogy vajon kié lehet a kocsi. Persze roppant érdekes, hogy ha valahol erőszak, gyerekverés vagy hasonló történik, akkor hirtelen "senki sem látott semmit".
2018. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!