Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Énekesek! Ti ezt hogy oldjátok...

Énekesek! Ti ezt hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Szóval mi a családommal olyan házban lakunk, ahol elég vékonyak a falak, így amikor énekelgetek fullba áthallatszódik, még lehet zavarja is őket. Illetve én mindig az az ember voltam aki inkább úgy szeret gyakorolni hogy más ne nagyon hallja.

Így legtöbbször csak akkor szoktam amikor egyedül vagyok, ez viszont max heti 1x van.

Mit tehetnék ilyen helyzetben?



2018. ápr. 8. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Járj énektanárhoz, énekelj nála. De akkor is gyakorolonod kell, ha hallják, szóval csak lendülj túl ezen.

Illetve. Én bent szoktam maradni órák után a teremben, ha elment a takinéni és nincs esti suli, akkor még jobb is mint otthon, jobb az akusztika.

2018. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
92%
Nálunk otthon tilos volt énekelni, ezért az énekterembe jártam az iskolába. Már ismertek, simán kiadták nekem a kulcsot. Ha jársz énekórára akkor beszélj a a tanárral, hátha segít hogy bejárhass a terembe amikor mások nincsenek ott. Amúgy meg egyszer úgyis meg kell tanulni hallgatóság előtt gyakorolni. Először én is utáltam, főleg az elején, amikor nem voltam benne biztos hogy egy dalt ki fogok-e tudni énekelni vagy nem, na meg amikor még nem tudom teljesen a szöveget, dallamot. Olyankor addig nem tudok teljesen az előadásmódra figyelni amíg nem memorizálom a dalt. Szóval mi a többiekkel sokszor hallottuk egymást "nyikorogni", de ez tök normális volt.
2018. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

menj ki az esőbe..


de legalább a szabadba vhova messze

2018. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Énekelek napi maximum 2 órát normális időpontban.


Délelőtt egyet meg délután, és ennyi, de muszáj naponta gyakorolnom, főleg verseny előtt.

Nem szólnak érte, mert nem zavarok másokat, mivel emberi időben teszem, és nem egész nap.

2018. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Max. hangerőn csak akkor, ha egyedül vagyok, vagy akkor, amikor tudják, hogy valamire készülök.

Egyébként halkabban szoktam énekelgetni amúgy is, de nálunk nem vékonyak a falak.

2018. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!