Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy mondjam meg egy kedves...

Hogy mondjam meg egy kedves idős hölgynek, hogy én nem szeretem a szomszédolást és ne jöjjön át szó nélkül? Tényleg aranyos, meg minden, de az én magán/intim szférámat sérti.

Figyelt kérdés
Sajnos most költözök majd be a házamba. Még építés alatt áll, pár hónap kell még a készenléti állapothoz. Viszont van egy szomszédom. Örülök neki hogy ő az és nem egy büdös C*****, de sajnos az idős hölgy átgázol a magánszférámon. Sajnos szó nélkül bejön a kertbe és a házamba. Ma szedtem pár virágot a nagymamámnak, mert sok sok tulipán nyílik a kertben. Az idős hölgy ezt hallotta, mert mondtam a munkatársamnak, akivel építkezek, hogy szedek pár virágot a mamusnak. A szomszéd néni hallotta ezt és szó nélkül átfutott a kertembe és vágott nekem... tehát rögtön az intim szférámat semmibevéve bejött a kertbe miután kifülelte mit szeretnék és ő vágott nekem virágot a saját kertemben. NEM érzek ellenszenvet iránta, mert kedves, de nekem ez sok. Mit tehetek? ez nem az első alkalom. többszőr is előferdűlt már hasonló, esetekben durvább dolog is, amikor is a családi beszélgetést fülelte ki és abba szólt bele, kritizálta azt...
2018. ápr. 14. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be a kaput!
2018. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél kutyát, amitől nem mer bemenni.
2018. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Badattitude ***** válasza:
Az idős hölgy bizonyára magányos. Szeretni vágyik. Hívd át egy kávéra. Vagy szörpre..vagy ..sörre..kokainra..:D És tisztelve a korát, szépen lépésről lépésre mond el, hogy szeretsz ott élni. Emeld ki azt is, hogy mennyire örülsz, hogy egy kedves, idős nő, nem pedig..más. Mond el, hogy neked ez idegen, ez sok. Tedd partnerré, sem , mint letolandó személlyé. A jó szomszédság áldás. Vigyél neki cicát, amitől eleve nem érzi magányosnak magát. Ezzel neki is jót teszel. Sokszor a kommunikáció és jó szándék azonnal megold ennél nehezebb dolgokat, semmint a támadás, vagy egy kutya.:)
2018. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Átmegy? Csak úgy? Bátor, én az első ilyen húzására elküldtem volna az anyjába, de úgy istenesen.


Hozzánk egyszer jött be szomszéd "mert nyitva volt a kapu", apa lekapta mind a tíz körméről - jogosan.

2018. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy járj át kempingezni a kertjébe!:)
2018. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eleinte ez még kedves meg aranyos.Mostmár kedz bosszantó lenni számodra.Ez az igazság.Az én szomszédom is hasonló volt és elvárta, hogy beszélgessek vele napi 10x is ha meglátott odajött a kerítéshez és nyomta a rizsát.Mostmár ott tartunk, hogy csak köszönök neki, persze megsértődött és kibeszél.
2018. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!