Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a tanulmányaitok szempontjá...

Ha a tanulmányaitok szempontjából is az lenne a lényeges hogy egyetem mellett (levelező) tudjatok dolgozni akkor Szegedet vagy Budapestet választanátok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 16. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
És mi akarsz dolgozni a tanulmányaid mellett? Mert gyakornok nem lehet, ha nem vagy nappalis.
2018. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendes munkát szeretnék mellé(muszáj lenne).
2018. ápr. 16. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, lehetsz például Tesco árufeltöltő, ami kb 10 ezer Forinttal fizet többet, ha Budapesten tolod. Az albérlet Szegeden olcsóbb és gondolom közelebb is van, tehát egy pont Szegednek. Budapesten viszont könnyebben felvesznek árufeltöltőnek, tehát egy pont Budapestnek. Eddig 1-1.
2018. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pesten millió egy robot munka van! Az üzletláncok logisztikai raktárai, plázák élelmiszerboltjai, bevásárlóközpontok kerületenként, stb...


Persze én soha nem mennék el ilyen jellegű munkára főállásúként, mert úgy a felelősséget is a nyakadba varják, és ha ott akarod hagyni, akkor nem könnyű. Diákként meg ha holnap nem mész, nincs akkora szankció.


Illetve más jellegű munkát nem tudnál vállalni? Bármilyet?

2018. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.

Egy szóval nem írtam,hogy ilyen munkákat akarok.

Adminisztrációs területen (munkaügyes és műszaki) el tudnék helyezkedni + van egy jogi asszisztens végzettségem is.

BP pontosan csak a rengeteg munka miatt vonzana mivel Szegedre sokan írják,hogy nincs munka.

Amúgy vidéki kisvárosiként annyira már nem vonz...

2018. ápr. 16. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem kérdés a főváros.

Sok sikert! :)

2018. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!