Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hévízi szatír, találkozott...

Hévízi szatír, találkozott vele valaki, utólag tehetek bejelentést, akkor le volt merülve a telefonom?

Figyelt kérdés

Nem kamu, tényleg nem. Nagyon megrázott. Ma 11.30 és 12.00 között volt.

Ma 1,5 órán át kénytelen volram Hévízen várni a buszt. Egy nagy adag fagyi kíséretében elmentem sétálni a tó körüli parkba. Ülök a padon. Egy magas, 40 körüli fekete pólót és fehér nadrágot, illetve szatyrot szorongató férfi bement az egyik kis föld úton. Egyszer csak észreveszem, hogy fogja egy fa mögött a farkát. Azt hittem először, hogy pisil, gondoltam nem itt kellene. Tovább sétáltam a bicikli úton... Erre ő is jött tovább... Megint látom, hogy bemegy a föld úton és veri magának. Ekkor nagyon kiakadram, telefonáltam volna, de levoltam merülve. Gyorsan fogtam magam és elindultam vissza a buszmeg felé, erre megint észreveszem, hogy valahogy utánam jött és megint egy fa mögött veri....

Nem volt ott más, csak egy pár nyugdíjas orosz és nénet, de ők se arra figyeltek, meg sem álltak.

Visszamentem a buszmegbe, felráztam magam, ott biztonságban voltam. De a buszon se volt konnektor, van anelyiken van.

Most értem haza.

És mégegyszer tényleg nem vicc, megtörtént.


2018. ápr. 19. 16:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
Alja fazonok csövik suttyôk mindenhol vannak . Szerezz be paprikasprayt amit zsebben vagy övön hordasz...
2018. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tényleg veszek egyet.
2018. ápr. 19. 16:24
 3/12 A kérdező kommentje:

Esküszöm felhívtam volna a rendőröket, de pont tegnap este elfelejtettem feltenni a töltőre, hatalmas pechem volt. Máskor mindig megteszem.

Első alkalommal tényleg azt hittem, hogy pisil.

2018. ápr. 19. 16:31
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Velem már többször előfordult, hogy szatírt láttam, de egyszer se rázott meg az "élmény". Én mindig hangosan kiröhögtem őket, volt, amelyiknek röhögve be is szóltam valamit, ez pontosan az a reakció, ami elveszi tőlem a kedvüket, egyből elszaladtak ilyenkor. Volt huszonéves sráctól elkezdve 60 éves papáig sokféle (random helyeken, Margitszigeten, Gubacsi úton, külföldi nagyvárosban..). Az ilyenek a megbotránkozásra, ijedtségre, meghökkenésre gerjednek, tőlem ezt nem kapják meg :)
2018. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Persze, senki nem várja el a rendőrségen, hogy fotókkal igazolva tegyél feljelentést. Jelentsd mindenképp!

Nyilván, amikor ott van az ember, le kell sz*rni, de ez akkor is közszeméremsértés, senki nem verheti a f***át ott, ahol neki éppen kedve tartja, közterületen... Szép is lenne...

Jelents mindenképp.

2018. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hívjam fel most a rendőrséget??? Mit mondjak????

Mert akkor nyilván elfoghatták volna, de így.

2018. ápr. 19. 17:30
 7/12 A kérdező kommentje:

Most jutott eszbe, hogy figyelt.

Amikor mentem a buszmeg felé, akkor egy színpad volt kirakva oda a kapu, hátsó bejárathoz. Ő meg ott ült, most jutott eszembe. Utána kezdett el követni.


Hévízre sem megyek többet.

2018. ápr. 19. 19:56
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát én rohadtúl nem tudok aludni. Követett és beállt a fa mögé fa..zt verni.

Mondjuk ritkaságba is mentem a 98 % nyugdíjas mellett.

Undorító, egyszerűen engem rohadtul megviselt, meg mi történhetett volna, ha egyedül sétálok itt, mert már volt rá példa. Bele sem merek gondolni.

Nem túlspirázom.

2018. ápr. 20. 00:39
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod a rendőrséget és


"Jó napot kívánok ez és ez vagyok és egy parkban ügyködő szatírról szeretnék bejelentést tenni!

Itt és itt, ezt és ezt tapasztaltam és az illető így és így néz ki. Én felnőtt vagyok, de még így is rám ijesztett, nem lenne jó, ha ezt gyerekekkel tenné! Köszönöm, minden jót!"

2018. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként miért nem csináltál úgy mintha telefonálnál a rendőrségre?

Ő nem tudja, hogy lemerült a telefonod és elpucolt volna!

2018. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!