Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik város a legjobb ezek...

Melyik város a legjobb ezek közül: Székesfehérvár, Dunaújváros, vagy Kecskemét?

Figyelt kérdés
Minden szempont érdekel(munkalehetőség, iskolák, látnivalók, szórakozás, boltok, közlekedés, közbiztonság, stb.)

2018. ápr. 29. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kecskemétet nem nagyon ismerem, talán Fehérvár ezek közül. Én dunaújvárosi vagyok, elég jó volt ott felnőni, de nem nagyon izgalmas. Van színház, mozi, vásárolni mindig Budapestre jártam, de azért van néhány bolt. Van két park center, New Yorker, Müller, Dechatlon, H&M talán, néha változik. Megyei szinten a Széchenyi gimi említésre méltó, én oda jártam nyolc évig. Persze, lehetne jobb, egy budapesti top gimivel nem veszi fel a versenyt, de a fehérváriakkal nagyjából igen. Az tuti, hogy a gyerekanyag nagyon jó, de szerintem a tanárok nem hozzák ki belőlük a maximumot. Ha valakit művészet vagy sport érdekel, biztos talál elfoglaltságot. Gimiben pl. nagyon jó az énekkar, szomszédban van a zeneiskola és a színház, néptánc együttes elég jó, szeritnem bűven van minden, ami egy ötvenvalahány ezres városba kell. Éttermek, szórakozóhelyek is akadnak. Közlekedés átlagos, eleve nincsenek nagy távolságok, Budapest kb 70 perc busszal, óránként megy. Munkalehetőségekről nem sokat tudok, sok minden függ a vasműtől, meg hogy meddig bírja. Én ezek közül inkább Fehérvárt választanám, mégis csak megyeszékhely, de Dunaújvárosban is van minden.
2018. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát egyelőre Székesfehérvár, de Dunaújvárosban nyert egyénit idén a Jobbik, szóval...
2018. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fehérvár minden szempontból jó.
2018. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Fehérváron sokminden van (cigányokat beleértve)


Dunaújváros egyenlőre rossz levegőjű


Kecskemét meg melózni jó de amúgy nem egy nagy téma


Pécs, Veszprém, Sopron, Eger?

2018. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Cigányok mindenhol vannak. Fehérvár a nyerő egyértelműen, szinte minden szempontból. Kb. az összes "vidéki" nagyvárost veri. Talán Győrrel van egy szinten, de Győr meg olyan ronda, hogy az nem igaz (most nem a belvárosra gondolok, ami ugyanolyan szép ott, mint Fehérváron).
2018. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
#3 Ne várj fejlődést Dunaújvárosban ettől, pont amiatt, hogy nem kormánypárti az ogy. képviselő. Egyébként meg az utóbbi években úgy elhanyagolták Dunaújvárost, hogy 20-30 év kell minimum, mire magára talál.
2018. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6, Voltam abban a városban (nem egyszer) semmivel nem néz ki rosszabbul, mint egy átlag magyar város sőt... Akkor még a kisvárosokat meg sem említettem
2018. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Kecskemét fejlődik a legjobban ezek közül. Épül az új egyetem, a Merci gyárat bővítik. Bővül a várost elkerülő út. Sok az építkezés. A buszközlekedés javulóban. Boltok szempontjából teljes a paletta. Van sok régi szép épület a központban, de nincs olyan klassz történelmi belvárosa, mint Fehérvárnak.
2018. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fehérvár is legalább ugyanúgy fejlődik, ha nem jobban... egyetemek, gyárak, közlekedés, utak, kórház, belváros, minden. Kecskemét nagyon a Merci körül forog, instabil a gazdasága, akár csak Győré és Fehérváré. És mindentől messze van, Fehérvárnak sokkal jobban az adottságai.
2018. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam Fehérvárt írni, Fehérváré éppen, hogy nem instabil, mert sok nagy cégre épül a gazdaság, nem úgy, mint Győr az Audi, Kecskemét a Mercedes vagy Dunaújváros a Vasmű köré.
2018. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!