Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csendháborítás ellen mit...

Csendháborítás ellen mit lehet tenni? Péntektől-vasárnapig a lakótelepi banda (14-17 éves kisgyerekek magyarok mielőtt bárki bármit mondana) nyomatjak a zenét ordibálnak isznak. Valami állatkertben olyan hangok vannak.

Figyelt kérdés

Én már nem egyszer hívtam rendőrt elfutnak stb mar ordítottam le az erkélyről de egyszerűen elviselhetetlen nem lehet aludni meg mint

Arra lennék kíváncsi mit javasoltok mert kezd elegem lenni aztán valamelyiknek széttöröm a fején a kis Bluetooth hangfala..esetleg jogi lépés? Befenyítés? Tippek ötletek tapasztalatok? Mindig egy szokott helyen vannak és mindig az a társaság +-3 fő



2018. ápr. 30. 23:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És persze isznak is..amint meglátják a rendőrt futnak ha leordítok kb 1 napig csönd van másnap megint kezdődik az önfeledt ordítozás,zenélés egy ilyen pados beülős részen a lakótelep közepén ..
2018. ápr. 30. 23:13
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

Tartós és stresszmentes megoldás: nyílászárók hangszigetelése + klíma felszerelése hogy nyáron ne főj meg zárt ablakok mellett.

Igen, ez költséges.


Kevésbé tartós megoldás: rendőrt hívni újra és újra. Igen, ez a stresszes megoldás.


A működő megoldás miatt sajnos bajba kerülhetsz. Automata locsoló kihúzása (elrejtése természetesen) és beindítása mikor járatják a hangfalat, hogy biztosan ázzon el minden elektronikájuk. A padokat lefesteni lassan száradó festékkel és nem szólni róla... el tudunk menni meredek irányokba is.


Gondolom a szülőkkel már próbáltál beszélni és az nem működött.

2018. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egy kicsit irreális amit írtál de értem a humort ..a legnagyobb gáz hogy ezeknek a gyerekeknek a szüleik nagy részt alkeszok vagy éjszakai műszakosok egy gyárba..szarják le ők magasról mit csinál a gyerek..a rendőrrel meg az a gond hogy hívtam már ki ügy hogy mondtam nekik fény-hang jelzés nélkül jöjjenek úgyis jöttek rendesek voltak és a banda szaladt amerre az ég szőke..attól félek majd a rendőr nekem fog oda nyújtani egy csekket hogy akkor tessék..
2018. ápr. 30. 23:25
 4/16 anonim ***** válasza:
6%

Most őszintén... Közterületen zenét hallgatnak mire te veréssel fenyegeted őket? És szerinted a rendőrök őket vinnék el?...

Idióta, erőszakos proli...

2018. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A lakótelep közepén amit kb 8 háztömb ölel körbe van egy kisebb park ahol bömböl a zene és az ordítozás a rendőrök elöl elfutnak,ha én oda szolok 1 napig meg a bocsi bocsi tesó bocsi aztán megint..és én vagyok a proli? aki dolgozik? aki pihenni akar nem este 11.kor deszpaszitót hallgatni meg ezt hogy " he gci he megbasnám he gyere "...gondolkozz már el szerintem nem olyan nehéz bár neked lehet nem lesz könnyű.
2018. ápr. 30. 23:34
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
4- es. Majd ha éjjel a te ablakod alatt vonyítanak, felfogod a probléma lényegét.
2018. máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
1-2 haverommal odamennék hozzájuk és elmagyaráznám az élet szépségeit. Lehet szórakozni, de nem késő este. Ha nem tetszik, nyakon basznám mindet úgy Bud Spencer stílusban. Szerintem az beválna. :))
2018. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
8-as mire gondolsz? Beszéltem én már velük normálisan 1 napig tartott üvöltöttem már le mint a sakál 1 napig tartott..sajna a megfélemlítés vagy az erődemonstrálás lenne a legjobb de mint már mondtam én se akarom megütni a bokámat.
2018. máj. 1. 08:54
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Szóból az ilyen nem ért csak ha jól elverik őket. Rendőr elöl szaladgálást meg egyfajta kalandnak élik meg nem tántorítja el őket .
2018. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Nincs néhány nagyobb darab ismerősöd?

Én szólnék nekik, hogy egy ilyen alkalommal állítsanak oda hozzájuk. Pici erőszak (nem 8 napon túli),kihangsúlyozva az éjszakai mulatozást, csak hogy kellően besz...janak.

Utána még párszor arra küldeni őket véletlenszerűen, csak hogy ne feledjék a leckét.

2018. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!