Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az normális, hogy panelban...

Az normális, hogy panelban szellőzőtisztításkor (3 napos, egész házban) terjeng a szarszag? És miért?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
mert egy új törvény miatt kötelező a tisztítás, szidd a törvényalkotókat.
2018. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem baj, hogy tisztítják, sőt! Inkább arra lennék kíváncsi, hogy ez mindig ilyen szaggal jár-e? Más is tapasztalt ilyet? Most költöztem ide.
2018. máj. 9. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Én azt se tudtam hogy takarítják.

Nekem nem tűnt fel.

2018. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

A szellőzőkben,az olajos gőz a mindenféle szagokat megkötve lerakódik. Több évtized után egy tűzeset esetén úgy vezeti a tüzet mindenhová, mint egy benzincsík a filmekben. Ezért kell tisztítani.

Tisztításkor viszont a már elfedett szagok újra felkeverődnek. Plussz, a kotrás miatt a vákum is erősebb, így az aktuális trónolásokat, pöceszagként az egész élvezheti. Egy panel strangon biztos hogy valaki mindig épp szarik a vécén.

2018. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!