Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek hogy ne csinálja...

Mit tehetek hogy ne csinálja ezt minden reggel?

Figyelt kérdés

A szemben lévő szomszéd minden reggel 7 után elkezd kint hangoskodni, nem tudom mi ez a gép de iszonyatosan hangos

Nem az utca felé néz az ablakom de ha becsukom sem tudok aludni. Egyáltalán nem zavar ha valaki reggel füvet nyír vagy fát vág, de ez már elviselhetetlen

Egész héten 6-kor keltem mert a szomszédjuk építkezett, arra nem szóltam semmit, végülis az csak átmeneti, és ők reggeltől estig dolgoztak rajta. De amit ez a faszi csinál az elviselhetetlen. Szombaton és vasárnap minden reggel 7-fél 8 között nekiáll valamivel hangoskodni és 9-ig abba se hagyja. Hozzátenném nyugdíjas, itthon van egész héten, és délutánonként is csendben van, csak hétvégén reggel nem bír aludni. Nem szeretnék veszekedni vele, semmi kedvem feleslegesen tépni a számat, ha szólnék neki valószínűleg már csak azért is csinálná. Mit tehetek hogy megértse hogy ha hajnali 4-kor hazaérek akkor rohadtul nem jó 7-kor kelnem?


2018. máj. 12. 07:49
 1/7 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Próbáltál már beszélni vele?
2018. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem. Nem akarsz vele beszélni de mi azért találjuk ki, hogy mit kéne tenned és hogyan. Esetleg beszéljünk vele mi, vagy mit szeretnél? Újabb értelmetlen kérdés.
2018. máj. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sajna ilyen idióták mindenhol vannak! ha meg elzavarod őket a francba, akkor meg ők sértődnek meg! esetleg csináld azt, hogy amikor hazaérsz, egy jó erőset odavágsz az ablakához vagy az ajtajához minden nap!
2018. máj. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A szomszédjával jóban vagyok, ő mondta hogy nem egyszer próbált beszélni vele, tudjátok falun lakunk (pontosabban község) és ez egy ilyen tipikus parasztbácsi, aki szerint a munkát minél hamarabb el kell végezni, ő még abban a világban él, ahol a nők főznek 6-kor, a férfiak meg dolgoznak vagy kint munkálkodnak.

Le se szarja, hogy van aki akkor ér haza, amikor ő nekiesik.

2018. máj. 12. 08:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Például mondd meg neki ezt
2018. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még most sem hagyta abba, ma már lehet nem is tudok aludni

Ha holnap is elkezdi kimegyek hozzá

2018. máj. 12. 09:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele...
2018. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!