Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kontrasztos, hogy panelba...

Kontrasztos, hogy panelba laksz, és zsír új Mazda 3-asod van?

Figyelt kérdés
napi szinten látom a legzsírabb autókat a lakótelepi utcánkba.

#lakótalep
2018. máj. 15. 05:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kontrasztosnak tűnik, de ne ítélj elsőre. Van olyan ismerősöm, akiknek azért elegendő a panellakás, mert az egész nyarukat a saját yachtjukon töltik a Balatonon, és mondta, hogy nincs szüksége kertes házra, mert nem lenne ideje gondozni. Egy másik ismerősöm, aki szintén panellakó, egész nyáron utazgat, ő is autóból a legújabb modelleket veszi.
2018. máj. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan ismerősöm, aki beéri panellal, és ami időt-pénzt megtakarít ezzel azt másra, pl. jó autóra fordítja.

Meg persze olyan is van, aki csóró, de villogni akar, és inkább nyögi a hitelt, de menő kocsit vesz. Bár rájuk szerintem nem az új autók, inkább a levedlett luxus, pl. 5-ös BMW-k és hasonlók a jellemzők.

2018. máj. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez még nem, de az már igen, h Édesanyámmal lakom, mivel nincs saját lakásom, viszont Harley-vel járok.
2018. máj. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Közöd? Rosszul vagyok az ilyen emberektől mint te. Ne állj annyit az ablakba hanem csinálj valami hasznosat.
2018. máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Még nincs gyerekem teljesen jó a normálisabb panel.
2018. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Én is panelban lakom és valamiért ez a panel lakók mániája hogy csak zsír új ájfon, zsír új kocsi különben egy senki vagy, náluk valamiért ez jelzi az egzisztenciát, eszük ágában sem lenne befektetni vagy másik lakásra, kertes házra gyűjteni.

Aztán meg sírnak hogy a zsúfolt parkolóba nekinyitotta az ajtót az övééknek.

2018. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És ? Ez olyan nagy-szám ? Külföldön aki dolgozik, ottani születésű ember, azoknak alap egy kocsi, meg egy szr lakás.
2018. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy pár milliós autót könnyebb elérni, mint egy 60-100 millás házat (ami adott esetben az autóhoz dukálna)...így nekem ez nem fura. Max nem igazi gazdagok, csak felsőközép vagy középosztálybeliek.
2018. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Panelba N ,és

utcánkba N !!!

A legtöbb ember a külsőségekre ad,ez a tipikus magyar pronyó szokások egyike.

Egyébként meg egy kocsiból nem lehet levonni semmit,lehet az kölcsönautó,lízingelt,hitelre vett,haver kölcsönadta,stb.

Amikor az országban egymás hegyén hátán vannak a kocsik,észre sem venni,melyik milyen,kié,ki jár vele,stb.,kutyát macskát nem érdekli,ettől még lakhat panelben.

És az pl. nem kontrasztos,hogy nekem 3 ingatlanom van(abból egy befektetés),a három értéke kb.80 milla,és egy 20 éves Skodával járok(?)

Ez az autóból ítélés nevetséges.

2018. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Miért kéne minden jómódúnak kertesben laknia?


Mi világ életünkben panelban, vagy másféle társasházban laktunk, utáljuk a kertet, időnk sem lenne rá, mégis jól állunk.

2018. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!