Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem csinálnak semmit a...

Miért nem csinálnak semmit a szomszédok, ha látták, hogy apám ütött meg rángatott az utcán?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
mert az ilyenbe jobb nem beleszolni
2018. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%

Mert nem fogok bajba keveredni más miatt.

Engem az se érdekelne, ha 5-en rugdosnának egy nőt, is mennék tovább.

Utána meg engem sittelnek le.

2018. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Bocs, szal ha belemegyek, akkor engem sittelnek le.
2018. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek érzéketlenek esetleg félnek közbeavatkozni. Engem egyszer megtámadott egy drogos a metrón, hangosan fenyegetett, de senki nem segített konkrétan.
2018. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De ez mi??? Utána nap meg bájolognak, mintha mi sem történt volna.
2018. máj. 17. 14:04
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert ilyen szánalmas szar emberekkel van tele a világ. Senkit nem érdekel más, úgy sétálnak el mind egy bajba került, esetleg rosszul lett ember mellett, mintha ott sem lenne. Szégyen! Remélem az ilyenek pont ezt kapják majd vissza másoktól.

Én nőként is simán odamegyek, és teszem amit tudok.

2018. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Nem akarnak belekeveredni.

Egyébként sem tudják, miért haragudott meg rád apád.

Arra gondolnak, hátha olyat tettél, amiért ők is megruháznák a gyereküket.

2018. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Mert a legtöbb embert szintén így fenyítették régen, és nyilván arra gondolnak: "Hmm...hát velem is ilyen volt apám."
2018. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Milyen èrdekes az ember.


Ha bajba jutottat làt,befogja a szemèr,fülèt mert nem akar bajba jutni miatta.


Ha beteget làt az utcàn,pl cukorbeteg rosszul lett ès a földön fekszik,akkor simàn elmennek mellette.

Mondvàn biztos rèszeg,drogos,hajlèktalan.


De ha bàntalmazzàk ès ezt màsok làtjàk,sèrtődve jegyzi meg,hogy volt ott sok ember,egyik sem segített neki.


Bàrkit bàntalmazhatnak az utcàn,közlekedèsi jàrművön.

Segítsünk egymàsnak,hiszen nem tudhatod,hogy ma,holnap tèged vagy bàrmelyik szerettedet fogja valaki bàntalmazni.


Ha mègis így lenne,hogy tèged bàntalmaznak,kedves GYK olvasó ès senki nem segít,akkor te is úgy mèsz haza,hogy otthon szídod azokat,akik körülötted voltak,higy nem segített senki mert Inkàbb nem làttak,nem hallottak semmit,mert nem akartak miattad bajba kerülni.


Így is lehet csinàlni,hogy leszarjuk egymàst,de akkor ne csodàlkozz ha pl.èn is elsètàlok melletted ha bajba kerülsz vagy rosszul leszel.

2018. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
# 7 Szerintem ilyen helyzetben nem kell olyan közbeavatkozásra gondolni, hogy az apát "ártalmatlanná kell tenni". Szomszédok, ismerik egymást ilyenkor elég, ha valaki odaszól, ezzel enyhítve a helyzetet. Ezt egy nő is megteheti, és hacsak nem egy primitív állatról van szó, akkor általában a szóból is ért.
2018. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!