Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova érdemes költözni, ha az...

Hova érdemes költözni, ha az ember bulizni akar?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés, hogy van-e Magyarországon olyan falu/település/község ahol nem zavarja az embereket egy-egy házibuli sőt a lakosság jó része "bulizós".

Én faluban nőttem fel (még fiatal vagyok azért:D) és itt ha valaki bulit tartott (szülinap, névnap, vagy csak úgy) akkor egyrészt a szomszédok meg az utcában élők a nyakukra jártak, hogy nem kéne. Majd napokig azon csámcsogott a falu, hogy "az Xy nem normális, ekkora bulit csapott, pedig ebben az utcában idősek is laknak, meg kisgyerekek".


Nyilván nem ilyen Project X szintű bulikra kell gondolni, de például nyáron kerti parti, esetleg medence, haverok, zene, kaja-pia nagyon jó tud lenni.

Szóval van olyan hely, ahol nem zavarja ez az embereket? Nem mondanám magam egy party-állatnak, de jó lenne nyáron hétvégente vagy minden második hétvégén kerti partit rendezni a barátokkal.


Van ilyen hely az országban?:D



2018. máj. 18. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem talán az üdülővárosokban a legelfogadottabb ez. Mint pl.Balaton ahová amúgy is szórakozni vagy pihenni járnak az emberek. Ha költözni szeretnél előtte nézz körbe, milyenek a szomszédok stb. ez leginkább tőlük függ hogy mennyire tolerálják.

Vagy az is egy jó ötlet lehet ,hogy beruházol egy hétvégi telekre ,hegyre ott általában senkit nem zavar ha hangoskodtok,buliztok.

Nekünk is van hétvégi telkünk ,mivel ott effektíve nem laknak szomszédok meg lehet őrülni😂

Nyáron sokszor megyünk ki haverokkal,barátokkal sütögetni és persze pialni. Eddig még senkit nem zavartunk. :)

2018. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy meg ha családi hazban laksz és hétvégén buliztok ,ne foglalkozz a szomszédokkal ,persze ha nem mindennapos a bulizás . Had mondjanak amit akarnak a falubeliek.
2018. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tiszaburára
2018. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!