Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ciki 25 nm2-es albérletben...

Ciki 25 nm2-es albérletben lakni 30-asként?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok, ennyit engedhetek meg magamnak a fizetésemből. Mellette fenntartom az autómat is. Nem lelakott, jó környéken van, szépen berendezett, csak valahogy nem így képzeltem el az életem 30 évesen.

Ha mondjuk egy 2 szobás lakás lenne akkor az nem zavarna ennyire.

Az autót nem adom el, nem opció, kell a munkámhoz, de ha nem lenne sem tudnék annyival többet kiadni egy nagy lakásra.


2018. máj. 21. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Ilyen baromságot kérdezni.....

2018. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Jobban lenézik azt aki 30-asként a szüleivel lakik..
2018. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ebben az országban van sokkal rosszabb is.
2018. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írom, hogy igen, akkor tudsz rajta változtatni? Na ugye. Nekem is volt 26 négyzetméteres albérletem, én szerettem ott lakni. Amúgy minden viszonyítás kérdése. Egyik unokatestvérem Hong Kongban él egy munka miatt egy évig, ő egy 14 négyzetméteres lakást bérel.
2018. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem az.


Amelyik vendégedet meg esetleg zavarja, az nem érdemes arra hogy foglalkozz vele.


Régebben hoztam ide nőket (alapvetően komoly kapcsolat célból) és volt aki megjegyzést tett rá, hogy azért milyen kis helyen élek. Volt aki meg elégedett volt, de legalább az is kiderült, hogy ki az aki anyagias, meg ki az aki téged szeret :D szóval még ilyen téren jobb is, mert ha egy palotában élnél ilyen anyagias nőket nehét lenne kiszűrni.


Téged pedig miért kellene, hogy zavarjon? Egyedül bőven ellehet férni 25nm-en. Még fürdőszoba (+wc) is van a lakásodban. Gondolom még egy kis konyha is meg a szoba. De ennél több miért kellene? Ha 2 szoba lenne, a másik állna üresen? vagy pakolni akarnál oda? :D


25nm-en nem ritka, hogy 3-an élek, gyerekkel, szóval, egyedül.. még ,,szerencsés'' is vagy.

2018. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 30 vagyok, és eddig csak lakótársakkal tudtam szobát bérelni. Jelenleg megengedhetném a saját kis albérletet, de szívem szerint még 2-3 évig legalább szobáznék és spórolnék saját lakásra.
2018. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nő vagyok :)

Köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 21. 14:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ha az a 25 nm jol van beosztva,akkor nincs vele gaz. Nekem csak az nem jon be, amikor a wc/ furdon kivul minden abban az egy maradek terben van .:S engem az zavarna, de nem azert, mert mit gondolnak masok ( vendegek vagy barki), hanem mert idegesitene, hogy ott alszom, ahol fozok is.
2018. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
A legtöbb embernek nem jut 25 saját m2 ha nem egyedül él. Egy embernek pont elég. Mire kellene több?
2018. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Elsovel ertek egyet.

A gyerekes gondolkodas cikibb ;)

2018. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!