Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az osztrákok miért utálják a...

Az osztrákok miért utálják a magyarokat?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal és mikor először beszéltünk és utána neten, nem jött rá, hogy magyar vagyok. Majd nem értettem valamit és elárultam személyesen, hogy hát magyar vagyok.

Utána olyan flegma lett, meg lekezelő, hogy szar a németem, meg minden. Érdekes addig nem volt baj, olyannyira, hogy fel se tűnt neki, higy esetleg külföldi lennék. Az egyik nagyszülőm német, de leginkább az iskolában tanultam. Alig vártam, hogy megszabaduljak tőle. Pedig egy tüneményes srácnak tűnt, orvos volt.


Nincs üldözési mániám, de nagyon lekezelőek, ha vásárolni mész át, akkor is. Mióta itt dolgozom, még inkább és főleg az idősebbek.


2018. máj. 23. 02:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom a mai politika miatt, de hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, nem igazán találkoztam még osztrákkal.
2018. máj. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Tapasztaltam én is, jópárszor.

Bár volt olyan, hogy nagyon kedves idős bácsi próbált humorkodni velünk magyarul egy apartmanban.

De olyan is volt, hogy kis osztrák faluban keresztülmentünk a barátnőmmel, és füttyögtek utána, kb az a magyar vidéki színvonal, vagy még annál is lejjebb.

Szóval nem nagyon tudom, mire vannak nagyra.

Gondolom jóval tehetősebben élnek, azért.

De nem csak az osztrákok, a svájciak is egyszer ritka szemét módon bántak velünk a határnál.

Kipakolták az autónkat, és ott röhögtek rajtunk, próbáltak belénk kötni a határőrök, a párom ott nyugtatgatott, mert tudott németül, ez volt a céljuk.

2018. máj. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

mert tudják, hogy többször is hajszálon múlt, hogy most nem a németekkel van közös határunk :)


gazdagok és buták


ennyi bőven elég a bunkósághoz

2018. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Én is utálom a magyarokat pedig én is az vagyok.
2018. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Kisebbségi komplexus. Ők nem németek, pedig ugyanazt a nyelvet beszélik, és ha úgy volt, mindig letérdeltek a németek előtt. Egyedül sose tudtak megoldani semmit (lásd 48-49-es szabadságharc) , mindig kellett egy haver, egy nagy tesó.

Persze szeretik bizonygatni, hogy ők többek pl nálunk, de ez olyan, mint amikor az önbizalomhiányos dagadt csaj oszt mindenkit (lásd Cseke Katinka).

2018. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Azert, mert a magyarok a nyugat ciganyai. Ostobak, agresszivak, de tele vannak ontudattal es buszkek a semmire.
2018. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, hogy egy bunkó. Igen, az, egy értelmes ember nem a származása alapján ítéli meg a másikat. Ráadásul inkább örülnie kéne, hogy nem az anyanyelved a német, mégis beszéled, még ha nem is teljesen tökéletesen (na nem mintha lenne ember, aki teljesen tökéletesen beszéli az anyanyelvét)
2018. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Moderátorok! Kérem, töröljétek a magyarellenes provokatív válaszokat!

Köszönöm.

2018. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Kétoldalú a válasz, az osztrákok alapból utálnak mindenki a kisnémet komplexusuk miatt, a másik oldal hogy a magyarok sokszor okot adnak az utálatra.
2018. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De ez a srác nagyon normális volt, ezért akasztott is ki. Mikor megtudta, hogybmagyar vagyok, teljesen megváltozott.
2018. máj. 23. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!