Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen jogszabályok vonatkozna...

Milyen jogszabályok vonatkoznak a szomszédház falával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

-hány métert kell tőle elhagyni,ha mondjuk le akarunk pakolni valamit az udvarra,vagy fát akarunk ültetni


a másik kérdésem meg a városban lévő állat tartással lenne,mennyi illetve milyen állat a megengedett?


A helyzetem a következő,lakik mellettem egy roma család,akik mindent a falam mellé pakolnak le többnyire fém hulladékot és tűzre valót,bő 1 éve lakok itt eddig tűrtem folyamatosan de már elég,ott hasogassák össze a fát,flexelnek,a falam le van szigetelve hungarocellel így gyanítom hogy már valamennyi ANYAGI KÁROM is keletkezhetett! Meg nem beszélve a rengeteg állatról is lovak,tehenek birkák,de ez a része mellékes.

Most már át akarok menni,csak nem tudatlanul mert ha ezek valamihez nagyon értenek azok a jogaik :D !Ha ne adj Isten odáig fajulna a helyzet hogy hivatalos személlyel fel kell venni a kapcsolatot akkor ilyenkor ki az illetékes?Bár ezt nagyon elszeretném kerülni mivel ennek ellenére nem vagyunk rossz viszonyba meg ugye mellettem laknak...a válaszokat megköszönöm!



2018. máj. 23. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Önkormányzat és az ottani jegyző/építész tudni fog ezekre a kérdésekre válaszolni

Sajnálom

2019. máj. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!