Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Már egy ideje nem kapunk semmilyen szórólapot, se helyi újságot. Hol lehet kérni, hogy az utcánkban terjesszenek újra reklámanyagot?

Tudom, hogy online is elérhető, meg is szoktam ott nézni, de szeretném, ha újra fizikai formában kapnánk meg őket. Egy utcányira tőlünk már kapnak az emberek reklámújságokat, de nem szeretném mások postaládájából kilopni... Kihez fordulhatok ebben az ügyben?

2018. máj. 24. 12:47  Privát üzenet  

A válaszok
Nálunk sincs 2 éve. Emberhiány, ez van.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. máj. 24. 12:50 Privát üzenet
Előtte azért kérdezz körbe, hogy az utcátokban lakó másik száz ember is igényli-e, hogy folyamatosan szeméttel legyen telenyomva a postaládája.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. máj. 24. 20:46 Privát üzenet

Az, hogy NEKED ezzel bajod van, nem jelenti azt, hogy a másik 50 embernek is.

Én legalábbis agyhalált kapok, mikor telibcxák szórólappal a postaládát, persze belekeverve a levelet is.

És akkor válogasd szét, ráadásul tök felesleges spam az egész.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. máj. 25. 16:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Már van 2-3 éve nagyon nem jövök ki az egyik tanárnőmmel, sokszor veszekszünk, össze kapunk dolgokon, és ezt már nem igen tudom hogy rendbe hozni. Segitenétek? Tanárok is irhatnak nyugodtan.
Miért kapunk a fejünkhöz?
Milyen igazságtalan, hogy a híres embereknek csak a haláláról értesülünk, de nem kapunk hírt a születésükről?
Van egy osztálytársunk akit mindenki utál. De mi nem akarjuk megverni mert akkor ugye suliba mi kapunk. Arra gondoltunk hogy egyik ismerős megveri kint az utcán. Milyen...
Az lenne a kérdesem hogy miert van az hogy a barátnőmmel együtt vagyunk egesz nap nem veszekszunk, mikor meg mar facebook -on írunk mindig össze kapunk valamin?
Azért nagy büntetést kapunk ofőtöl ha osztály kiránduláson vagyunk és kifestjük az osztálytársam körmét (fiu)?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!