Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Már egy ideje nem kapunk...

Már egy ideje nem kapunk semmilyen szórólapot, se helyi újságot. Hol lehet kérni, hogy az utcánkban terjesszenek újra reklámanyagot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy online is elérhető, meg is szoktam ott nézni, de szeretném, ha újra fizikai formában kapnánk meg őket. Egy utcányira tőlünk már kapnak az emberek reklámújságokat, de nem szeretném mások postaládájából kilopni... Kihez fordulhatok ebben az ügyben?
2018. máj. 24. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs 2 éve. Emberhiány, ez van.
2018. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előtte azért kérdezz körbe, hogy az utcátokban lakó másik száz ember is igényli-e, hogy folyamatosan szeméttel legyen telenyomva a postaládája.
2018. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy NEKED ezzel bajod van, nem jelenti azt, hogy a másik 50 embernek is.


Én legalábbis agyhalált kapok, mikor telibcxák szórólappal a postaládát, persze belekeverve a levelet is.

És akkor válogasd szét, ráadásul tök felesleges spam az egész.

2018. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!