Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Ha felhívtam valakit rejtett számról elég sokszor és mire felvette, akkor jöttem rá, hogy téves?

Egy Ausztriában élő magyar barátomat akartam felhívni, hogy hát hol a fenében, estére mondta magát.

Hívtam 22.40,22.43,47 így továbbég párszor. Éjfél körül felveszi egy álmos faszi, hogy Hallo, hallo, meg valamit németül.

Mivel nem tudok németül, beszóltam, hogy bocsi téves és kinyomtam.

Lehet ebből baj???? 😂

2018. máj. 27. 09:58  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Vagy 20-szor hívtam. A barátom egy óra körül ideért a programra, valamit elírtam a számánál.

# 1/3Időpont 2018. máj. 27. 10:00 Privát üzenet
Valószínűleg már keres téged az fbi, legjobb lenne Argentínába szöknöd, onnan nincs kiadatás.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. máj. 27. 12:21 Privát üzenet

Biztosan elege lett hogy nem tud aludni miattad, így másnak szerencsétlennek az lesz a dolga hogy megy a rendőrségre :DD

Dehogyis, ez még zaklatásnak se minősül

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. máj. 27. 21:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a helyzet a pedofil nőkkel?
Ha a lelkisegély vonalat hívod, ők látják a számodat, akkor is ha rejtett? Tehát meg tudnak találni később?
Miért vannak sokaknak téves elképzelései a szegénységről?
Milyen rejtett költségekre nem számít egy fiatal külön költözéskor?
Létezik olyan, hogy valakit lehúzzon a semmit tevés? Hogy lehet ezt kezelni?
Hívtak ezen a számo: +36 15100504 felvettem, de nem szoltak bele és lerakta. Most ez mi?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!