Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha felhívtam valakit rejtett...

Ha felhívtam valakit rejtett számról elég sokszor és mire felvette, akkor jöttem rá, hogy téves?

Figyelt kérdés

Egy Ausztriában élő magyar barátomat akartam felhívni, hogy hát hol a fenében, estére mondta magát.

Hívtam 22.40,22.43,47 így továbbég párszor. Éjfél körül felveszi egy álmos faszi, hogy Hallo, hallo, meg valamit németül.

Mivel nem tudok németül, beszóltam, hogy bocsi téves és kinyomtam.


Lehet ebből baj???? 😂


2018. máj. 27. 09:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy 20-szor hívtam. A barátom egy óra körül ideért a programra, valamit elírtam a számánál.
2018. máj. 27. 10:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már keres téged az fbi, legjobb lenne Argentínába szöknöd, onnan nincs kiadatás.
2018. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Biztosan elege lett hogy nem tud aludni miattad, így másnak szerencsétlennek az lesz a dolga hogy megy a rendőrségre :DD

Dehogyis, ez még zaklatásnak se minősül

2018. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!