Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Megállás nélkül ordító gyerek. Megoldás?

Társasházban élek, külön kialakított szoba az irodám, itt dolgozom minden nap. Az utóbbi hónapok viszont szenvedéssé váltak ugyanis beköltözött albérletbe egy egy gyermekes család. A kisgyerek szinte sosincs sem oviban, iskolában, édesanyja kidobja az udvarra játszani, ez viszont elviselhetetlen zajjal jár, a gyerek rohangál, teli torokból ordít, kopácsol mások ajtaján. Sokszor órákon át, naponta többször.

Többen beszéltek a családdal, az apa sosincs itthon, a nő nem képes kommunikálni senkivel érdemben, elhajt mindenkit, a főbérlő pedig egyelőre nem lépett az ügyben. Ajánlottuk neki a játszóteret, itt van tőlünk alig öt percre, park stb...

Mit tudunk tenni? Nekem csak fejfájást okoz, másoknak viszont kínt, mert az idősebbek sem a kisgyerekesek nem tudnak pihenni. Ilyenkor kihez fordulhatunk? Esetleg bármi tanács? Nem élhetek füldugóval egész nap szellőztetés nélkül, csukott ablaknál, és a költözés jelenleg nem megoldás. Ráadásul ettől még a többi családnak ugyanúgy marad ez a szituáció.

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyerek, szomszéd, ordítás, iskola, neveletlen, albérlet, főbérlő

2018. máj. 27. 18:27  Privát üzenet  

A válaszok
Magyar trágár rapet (Ganxsta, Dopeman, Majka) hallgatni max. hangerőn.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. máj. 27. 18:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:D

Csak ideiglenes megoldásnak jött be a hangos zene sajnos!

# 2/9Időpont 2018. máj. 27. 18:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen egyébként ha valami hangosat visszareagálunk, akkor a gyerek megszeppen, de sajnos nem megoldás, és ez is ugyanúgy zavaró másoknak... nem elég a gyerek még ezt is hallgathatják. Tényleg valami tanács kéne, hogy ezzel kihez menjünk el, nem hiszem, hogy rendőrségen fogadnak ilyen panaszt

# 3/9Időpont 2018. máj. 27. 18:35 Privát üzenet
Régen egyszerűen megoldották. Ha az anyuka nem nevelte meg a gyereket, valaki jól elfenekelte a kölköt. Ezután tudta, hol a határ. Ma ez sajnos, nem járható út.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2018. máj. 27. 18:39 Privát üzenet
Dörömböljetek ti is az ő ajtaján rendszeresen.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2018. máj. 27. 18:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az anyuka enyhén agresszív, ittas ezért kerüli vele minden normális ember a találkozást ha lehet.

# 6/9Időpont 2018. máj. 27. 18:54 Privát üzenet
Ha csak enyhén, akkor nem kell félni tőle, lehet ordítani vele nyugodtan, egyszerre többen is, azt nem bünteti a törvény. Ezért is fel lehetne őt jelenteni, enyhén agresszív iszákos anya nem igazán alkalmas gyereknevelésre. Valami gyerekvédő egyesületnél jelenthetnétek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. máj. 27. 19:01 Privát üzenet
Szólj a gyámügynek, kiskorú veszélyeztetése miatt. Suli, ovi kötelező.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. máj. 27. 19:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm szépen a válaszokat, ebben nem voltam biztos, hogy ezért szólhatunk-e. Meg hogy pontosan kiknek kell, de innentől már utána nézek holnap.

# 9/9Időpont 2018. máj. 27. 19:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet népszerűtlen leszek, de családi házas övezetben a szomszédomnál folyamatosan üvöltenek, sikítoznak a gyerekei minden hétvégén egész nap megállás nélkül.4-5-6 évesek, s már...
Miért van az, hogy anyám szerint lusta disznó vagyok, ha nem tanulok megállás nélkül?
Mikor agar. Io-zok akkor nem játszok pár percet és előhozza, hogy connecting és nem látom a labdám csak a többit meg lefagy teljesen. Miért csinálja ezt?
Egy másfél vagy 2 éves gyerek mekkora távot tud lesétálni pihenés, megállás nélkül?
Magyarorszagon nottem fel es tanultam dolgoztam megallas nelkul de az allampolgarsagit csak most kaptam meg ket gyermekemmel, jar e valami csaladi tamaogatas gyerek potlek stb erre a helyzetre?
Ha egy 11 éves gyerek 8 perc alatt 210 felülést csinál megállás nélkül az erős gyereknek mondható?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!