Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni, ha a...

Mit lehet csinálni, ha a szomszéd a folyosón tárolja a szaros pelenkákat?

Figyelt kérdés

Már beszéltünk velük többször is, írtunk is nekik cetlit, amit az ajtójukra ragasztottunk, kértük, hogy ne ott tárolják a szaros pelenkákat, mert nagyon büdös és nem is szép látvány. Hiába van bezacskózva, látszik és nem utolsósorban bűzlik. Zárt folyosó van, tehát nem udvarra nyílik, hanem az épület belsejében van, nem szellőzik szinte semmit.


Ugye a szomszéd fogja és kiteszi a szeméttel együtt az ajtaja elé, hogy ha mennek le, majd leviszi. Ez általában több óra és az egész folyosót belengi a szarszag. Kérdeztem tőle, hogy miért nem belül tárolja. Azt mondta, hogy mert büdös. Na, mondom, akkor szerinted másoknak nem az? Csak vigyorgott, hogy legközelebb leviszi azonnal, meg figyel rá. Ideig-óráig be is tartja, aztán ugyanúgy odateszi és otthagyja.


Nem tudom, mit csinálhatnék már, már drasztikus lépéseken töröm a fejem, de nem szeretnék odaáig jutni. Ötletek?



2018. máj. 28. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Tipikus paraszt.

Én lehordanám egy ideig, hátha észreveszi magát. Ha nem működik, akkor meg közös képviselő. Talán kínos lesz neki, ha az egész lépcsőház előtt megmondják neki, hogy a kölyke szarára senki se kíváncsi.

2018. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom lehordani más szemetét, főleg nem a szaros pelenkákat. Márcsak azért sem, mert akkor még a végén rászokik, hogy úgyis leviszi majd más, ha zavarja.
2018. máj. 28. 15:07
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Bedobni a postaládájába cetlistül.
2018. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nyilvános üzenet kiragasztása a folyosóra, ajtajukra? Hogy egy kicsit megszégyenüljön.
2018. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Told az ajtaja elé hogy hasra essen benne.
2018. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
gyújts meg, utána kopogj be majd futás!
2018. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
"Nyilvános üzenet kiragasztása a folyosóra, ajtajukra?" - megtörtént ez is. Már azon gondolkodtam, hogy a kutyám szarát is odateszem mellé, hátha észreveszik magukat. :D
2018. máj. 29. 10:53
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Húzz gumikesztyűt...sz*ros pelus kukából ki..kendd az ajtajára vagy a lábtörlőjére szétnyitva hagyd ott, majd belelép, ha kilép az ajtón....viszont lehetne azt is, hogy 'rendkívüli' közgyűlést tartottok és ott ez lenne a téma, hogyan tudnák úgy megoldani ezt az ügyet, hogy hatékony legyen és tanácsot is adhattok nekik miként a legjobb, ha cselekednek, hogy ne fulladozzanak azok akik belépnek a lépcsőházba...ha esetleg nem mennek el, kopogjatok be és mindenképp hívjátok le őket a megbeszélésre...nem kell, hogy az összes lakó jelen legyen elég azok jelenléte akiket zavar és persze a közösképviselő...ha nem használ, én rákenném az ajtójukra....
2018. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8-as, én erre is gondoltam, amit leírtál. Hogy kicsomagolom és rákenem a kilincsükre. Nem tudom, használna-e bármit is, de hogy megérdemelnék, az is biztos.


Szólni fogok a közösképviselőnek. Nem szeretek árulkodni, de egy próbát megér.

2018. máj. 29. 13:36
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg hogy mit csináltál is mi lett , az ilyen megérdemli :)
2018. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!