Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg hátrányt jelent az...

Tényleg hátrányt jelent az önéletrajzban, ha valaki Budapesten lakik a Hős utcán?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam.

2018. jún. 2. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy el hülyeségeket, mert az viszont hátrány!
2018. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak önmagában ez, nem hiszem hogy hátrány.
2018. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Akik a hős utcában laknak, azok még a nevüket se tudják leírni, az önéletrajzról azt se tudják mi az.
2018. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
A hős utcaiak nem tudnak önéletrajzot írni, amúgy is üres lenne.
2018. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#3: Valaki más megírja helyettük.
2018. jún. 2. 20:34
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg ott laksz jelenleg, ne foglalkozz vele, az önéletrajzba annyi minden mást lehet írni, hogy nem ezen fog múlni, felvesznek-e, vagy sem.


Egyébként is ledózerolják hamarosan az ott lévő putrit.

Emiatt ne szégyenkezz! Vagy nem is magadról írtál?

2018. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem magamról írtam. Életemben nem jártam ott és nem is akarok, csak tudok valakit, aki ott lakik.
2018. jún. 2. 20:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nna, pont egyidőben írtunk. Tehát nem rólad van szó. Megelőztél. :)

Egyébként szerintem ott is laknak értelmes emberek, bár való igaz, hogy a többség írni sem tud. Aki meg teheti, az úgy is dolgozni fog és változtat a helyzetén, ha gyerekként nem tudott.

2018. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, én se jártam még ott, csak hallottam róla, milyen állapotok uralkodnak.

De már írtam, ledózerolják az egészet. Gondolom, te is láttad a híradóban, vagy olvastál ezzel kapcsolatosan.

2018. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

CV-re gondolsz? Nem, hiszen ha beleírod a végzettséged pl. akkor látják hogy nem egy drogos félcsöves vagy.


Olyan szempontból lehet hátrány, hogy pl. a Hősnél kevésbé durvább környékre (Diószeghyre) sokszor nem akart kijönni éjszaka a taxi vagy a pizzafutár. Én persze mindig elmagyaráztam hogy tisztességes ember vagyok, nem egy "tipikus" helybéli...

2018. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!