Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vasárnap délben nem szabad...

Vasárnap délben nem szabad társasházban porszívózni?

Figyelt kérdés
Épp most lettem kész a porszívózással, mire felcsengetett az alsó szomszéd, hogy ez illetlenség, amit csinálok. Szerinte vasárnap pihenőnap, tilos hangos tevékenységgel megzavarni mások nyugalmát. Megfenyegett, hogy szól a főbérlőnek. Én általában szombaton porszívózok, de néha átcsúszik vasárnapra. Szinte mindig 11-12 felé kezdem el, hogy ne pampogjanak, hogy túl korán van, és még aludni akarnak. Ezek szerint vasárnap abszolút nem lehet semmit.

2018. jún. 3. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Kussolhat a szomszéd. A porszívózás nem elviselhetetlenül, zavaróan zajos dolog és nem órákig tart. Ilyet még nem is hallottam.

Ha pl nekiállnál fúrni az tényleg bunkóság lenne, azt hétköznap szokták.

Aludjanak éjjel, napközben 11-kor ne fetrengjen az ágyban, az már nem éjszaka.

2018. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Pedig igaza van a szomszédnak.
2018. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ilyet a főbérlő is páros lábbal kiröhögi. Porszívózz nyugodtan, főleg napközben.

Itt vidéken mindenki füvet nyír és flexel 8-tól kezdve de néha még korábban is, senki nem szól a másiknak.

2018. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is szoktam vasárnap porszívózni, délelőtt vagy délután. Szerintem azt a 10 percet mindenki kibírja. Nem metált bőgetsz csutka hangerővel, szóval nem jogos a felháborodása. Egyébként meg nem mindenkinek a vasárnap a pihenőnap.
2018. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Remélem, kiröhögted és a miheztartás végett nyitott ablaknál még egyszer kiporszívózt
2018. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egy lakásom van amit kiadtam albérlőknek és szombat este hívott fel az alatta lévő lakás tulajdonosa hogy az albérlőm porszívózik azonnal állítsam le. 2 napig röhögtem rajta.
2018. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd hülye. Még ha fúrnál... De porszívózás? És ha az ebédhez klopfolod a húst? Az még hangosabb... Vagy innál egy turmixot?
2018. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy én is vasárnap porszívózom. Amikor dolgozó emberként ráérek. Napközben, kit zavar? Nem éjszaka csinálod.

Én képen röhögtem volna a "kedves" szomszédot.

Egyik-másik már túlzásba viszi a hülyeségeit. Költözzenek az ilyenek az Isten háta mögé, egy tanyára.

2018. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
28%
én 23 órakkor is szoktam porszívózni, nem érdekel mit mondanak a szomszédok :D
2018. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!