Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem bírnak legalább egy...

Miért nem bírnak legalább egy napot kussban maradni?

Figyelt kérdés

Községben lakunk, nemrég költözött szembe egy család. A házukat olyan ocsmány rikító színre festették, hogy kilépek az utcára és pofonvág a színe

Ez a legkisebb dolog, nem lehet mindenkinek ízlése

Ma (vasárnap) reggel 6-kor arra keltem, hogy a kisgyerek mesét nézett a szobában, de olyan hangosan, hogy szerintem még az utca végén is hallani lehetett. Szólt nekik a szomszédjuk, hogy éjszakás volt, szeretne pihenni, egy kicsit halkítsák le a mesét. Hatalmas csapkolódások és ordibálások közepette a nő kikapcsolta a tv-t, a kisgyerek meg 2 órán át üvöltve bőgött az udvaron, le se szarta az anyja. Délben már kezdtem örülni micsoda csend van, erre hazaért a kisgyerek apja. Két órája gépeket hallgatok, egy órán át nyírta a füvet, aztán fát hasogatott, most meg megeredt az eső de még flexel. És ne mondja nekem senki, hogy szegény dolgozó ember csak hétvégén ér rá, mert egész héten ezt hallgattam, reggel erre kelek hétfőtől vasárnapig, este a gyerek visítására fekszem, a kettő között pedig vagy a veszekedésüket hallgatom vagy ezeket a k.va gépeket

Miért nincsenek akkora tisztelettel a többiekre, hogy legalább vasárnap leülnek a seggükre? Nem merek már szólni nekik nehogy miattam menjen a csapkolódás

A gyereket is sajnálom egy kicsit hogy minden nap ordibálnak vele


2018. jún. 3. 14:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen azért zavar ennyire ez az egész mert ez eddig egy csendes környék volt, vasárnap déltől mindenki csendben tudott maradni
2018. jún. 3. 14:24
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Tipikus idióta szomszédok...Sztem a legjobb lenne egy mortar strike...es akkor kussolna mind es a pincéből elő se jönne..
2018. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem nagyon tudsz csinálni, szólni kell neki természetesen ne csak te ha nem a többi utcalakóval közösen hogy legalább vasárnap ne zajongjon mert egy kis csendet szeretnétek.
2018. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Fel tudod jelenteni őket birtokháborításért.


Bemész a helyi önkormányzathoz és kérsz egy ilyen formanyomtatványt.

Tehát a csendháborítás miatti feljelentést írásban birtokháborításként tudod megtenni.

Két tanú kell hozzá szóval családtagod vagy szomszéd akit szintén zavar aláírja neked és máris mehet.

3 ezer ft illetéket kell fizetned a feljelentésért amit a nav később jóváír neked adóból.


Amikor én jelentettem fel a szomszédot állandó zenélésért kiderült hogy már mindenkinek az agyára ment így több mint 8-an voltak hajlandók aláírni a feljelentést.

Emiatt elbírálás sem volt hanem azonnal nekem adtak igazat és megbüntették a szomszédot egy "kisebb" összegre és megkapta hivatalos levélben hogyha nem hagyják abba a hangoskodást akkor fél millió forintig terjedő pénzbírsággal sujthatók.


Tulajdonképpen csak azért jelentettem fel írásban hogy hivatalos nyoma legyen a dolognak mert boxoló haverommal már vártuk hogy átmenjünk és lebombázzuk állon akit érünk és nem akartuk hogy visszafele süljön el és még mi legyünk feljelentve miközben ők a hunyók.


Legnagyobb meglepetésemre az alkoholisták abba hagyták a hangoskodást így nem kellett tettlegességig vinni a dolgot.


Sajnos így kell bánni a szomszédokkal ha nyugalmat akar az ember.

2018. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
a jegyző ha olyan nem fog csinálni semmit, a leggyorsabb megoldást fogja választani, sőt ha olyan a szomszéd akkor még neki fog igazat adni. Nálam a szomszéd reggel 8kor kimegy 3 gyerekével az udvarra, s ott üvöltöznek este 9ig minden hétvégén, sőt hétköznap 5-9ig minden nap, s még biztatják is a gyereket, hogy hangosabban, buli van. 10percre nincs csend. Kint éli az életét, semmi más nem érdekli saját magán kívül. Van valami kemencéje, kint csinálja az ebédet, a reggelit mindent összefüstöl napjában többször. Teregetni nem lehet, megmaradni az udvaron nem lehet. Hibába kérte akárki őket, hogy kuss legyen legalább vasárnap, semmi értelme. Erre rájön még, hogy kiköti a kutyáját közben, hova persze az ablakom elé, az meg ugat megállás nélkül közben. Sajnos itt sem a törvény lesz a megoldás, mert elpattannak az ember idegei ha nem tud megmaradni a saját házában valaki más miatt. A jegyzőnél azt értem el, hogy kapott a szomszéd 1 levelet, hogy x időpontban kimegy és megnézi az állapotokat a jegyző. Természetesen akkor kuss volt. Amint elment, rákontrázva folytatták az egészet. Vigyázz mielőtt nyomot csinálsz magadnak, fordítva is elsülhet. A hatóságokban ne bízz.
2018. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy van nálatok a csendháborítás és legközelebb hívd ki a rendőröket!
2018. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor marad a négyes válaszoló megoldása
2018. jún. 4. 14:42
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó még várok egy kicsit egyre jobb ötletek jönnek :D
2018. jún. 6. 16:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Már egy hasonló kérdésre írtam választ, de nálunk is hasonló van. Tavaly nyáron már szóltam nekik, hogy legyenek egy kicsit halkabban, de nem ért semmit. Rájuk hívtam a rendőröket, egy kicsit visszavettek magukból. De úgy érzem, már elfelejtették a tavalyit, és ugyanúgy folytatják majd. Azt hogy állandóan szólok, meg rendőröket hívok rájuk, olyan kínos nekem.
2018. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És ők hogyan hangoskodnak? Mármint ők is állandóan flex-fűnyírás-favágás kombók ordibálós körettel vagy teljesen más?
2018. jún. 6. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!