Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem bírnak legalább egy...

Miért nem bírnak legalább egy napot kussban maradni?

Figyelt kérdés

Községben lakunk, nemrég költözött szembe egy család. A házukat olyan ocsmány rikító színre festették, hogy kilépek az utcára és pofonvág a színe

Ez a legkisebb dolog, nem lehet mindenkinek ízlése

Ma (vasárnap) reggel 6-kor arra keltem, hogy a kisgyerek mesét nézett a szobában, de olyan hangosan, hogy szerintem még az utca végén is hallani lehetett. Szólt nekik a szomszédjuk, hogy éjszakás volt, szeretne pihenni, egy kicsit halkítsák le a mesét. Hatalmas csapkolódások és ordibálások közepette a nő kikapcsolta a tv-t, a kisgyerek meg 2 órán át üvöltve bőgött az udvaron, le se szarta az anyja. Délben már kezdtem örülni micsoda csend van, erre hazaért a kisgyerek apja. Két órája gépeket hallgatok, egy órán át nyírta a füvet, aztán fát hasogatott, most meg megeredt az eső de még flexel. És ne mondja nekem senki, hogy szegény dolgozó ember csak hétvégén ér rá, mert egész héten ezt hallgattam, reggel erre kelek hétfőtől vasárnapig, este a gyerek visítására fekszem, a kettő között pedig vagy a veszekedésüket hallgatom vagy ezeket a k.va gépeket

Miért nincsenek akkora tisztelettel a többiekre, hogy legalább vasárnap leülnek a seggükre? Nem merek már szólni nekik nehogy miattam menjen a csapkolódás

A gyereket is sajnálom egy kicsit hogy minden nap ordibálnak vele


2018. jún. 3. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Más. A szülők és a kölykeik egész nap ordibáltak, üvöltették a zenét az udvaron. Az ember hétvégén már hat órakor betonkeverőzött. Ja igen és heti kétszer fűnyírás, ha állnak ki a kocsival dudálás reggel ötkor is.
2018. jún. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A hétvégén reggel 6 itt is stimmel, dudálás, ordibálás is

Zenét MÉG nem hallottam

2018. jún. 7. 18:58
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi lett a szomszéddal kapcsolatban?

Lett jegyzői feljelentés?


Amúgy a házban is hallani, hogy a szomszéd fúr, flexel és, hogy a szomszéd udvarán sír a gyerek?

Régi nyílászárós házban laksz vagy nyitva van az ablakod és azért hallod?

Érdekelne, mert új nyílászárós esetleg hőszigetelt ház esetében, csukott ablaknál nem nagyon lehet semmit hallani kintről.


Azzal, hogy barkácsol nem igazán lehet mit kezdeni, ahogy azzal se, h sír a gyereke. Lehet a megélhetése miatt fúr, flexel nem csak úgy unalmában.

Bár azért korlátok kellenek, h este 7 után nem kéne és reggel 6kor is még korai zajongani. Ezért tényleg érdemes lehet szólni.


A szomszédokat nem ismered? Senkit az utcából? esetleg beszélni velük, h ők is tegyenek feljelentést a jegyzőnél, akár úgy is, h az ileltéket Te kifizeted. Ha nem csak 1 hanem 2-3 kérelem is érkezik a jegyzőhöz akkor nagyobb hatása lesz.


Fel is lehet venni a hangot. Akár úgy, h telefonra letöltessz egy hangerő mérő app-ot, kirakod és egy másik telefonnal úgy veszed fel a hangoskodást, h közben a felvételen látszik a hangerő mérő mennyit mutat. Ezt különböző időpontokban megcsinálod. Reggel, délután, este és hétköznap és hétvégén.

Ráteszed a felvételeket egy pen drive-ra és amikor teszed a feljelentést mondod, h van ilyen bizonyítékod, szeretnéd ha figyelmbe vennék.


Azt is lehet, h más utca beliekkel együtt átmentek a szomszédhoz és normálsian, határozottan elmondod, h mi zavar és mennyire zavar.

2018. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!