Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Utcai beszólásra, kinevetésre...

Utcai beszólásra, kinevetésre mi a legokosabb reakció?

Figyelt kérdés

Ugy értem a nevetést hogy ugyanaz a lány már többször elment valakivel mellettem és nyilvánvalóan rajtam nevet (azt hogy mit lehet ő se tudja).

L


2018. jún. 4. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Vagy mosolyogj a dolgon. Amelyik könnyebb.
2018. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
.44 Magnum
2018. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Törd el nyugodtan az állát :)
2018. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak nevet, az az ő dolga. Nem árt vele neked, csak akkor, valamiért feltétlenül meg akarsz felelni neki.

A beszólás alatt mit értesz?

2018. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13%

Nekem szaktársam ilyen kis primitív egyetemista létére, de róla tudom mièrt ilyen kis görény. Nekem se tetszett az állandó vihogása a langalétra, anorexiás foggyosnak. Aztán azt kezdtem el csinálni, hogy ha messziről meglátom valahol, akkor sértődötten elfordulok tőle, a szemkontaktust se tartom, és átsétálok az út túloldalàra. Illetve ha vele törtènik valami, akkor én is nevetek egy jót rajta, de egyik se volt megoldás hosszútávon.

Ami az ilyen degeneráltaknàl bevàlik valóban, az az, hogy levegőnek nézed. Nem mèsz el a helyszínről, nem kerülöd el szándékosan, csak simàn levegőnek nézed. Olyankor persze fokozná a dolgot a kis hülye, de végül ő sértődik meg. Egyszer majdnem el is sírta magát. Hidd el, semmi sem fáj jobban az ilyen kis majmoknak mint az, ha tudomást sem veszel róluk. Ezzel a buta vihogással úgyis csak magát járatja le. Ja és ha hozzád szólna, akkor se foglalkozz vele.

2018. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!