Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lányok! Ha valaki kiszól...

Lányok! Ha valaki kiszól nektek az utcán a kocsiból, fütyül, stb, akkor hogyn reagáltok/reagálnátok?

Figyelt kérdés

Elég rossz környéken kényszerülök lakni munka miatt. 10 percre lakom a vasúttól, de mindig legalább egy "autós" kikiabál, fütyül a kocsijából, hogy pl. "Jaj de jó a segged add már meg számod, jaj de sinos vagy...",

Ilyen esetben hogyan reagálnátok? Én próbálok nem tudomást venni róla, mintha meg se hallanám, de eléggé zavar. Mi lenne a megfelelő reakció?


2018. jún. 6. 07:42
1 2
 1/12 Miss Endzsi ***** válasza:
98%

Sehogy, úgy teszek, mintha nem is hallanám.

20/L De én amúgy is leszarom.

2018. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Fuj de gyűlölöm. Próbálom figyelmen kívül hagyni mert ha oda figyelsz akkor mindenki tudja hogy neked szólt a "bók".
2018. jún. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell tudomásul venni, ennyi.
2018. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Ignoráld. Sosem foglalkozom bunkókkal, semmilyen formában.
2018. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem szabad foglalkozni velük, mert az ilyen nem érti hogy ez miért rossz neked.
2018. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ milyen napom van. Ha semmilyen napom van akkor nemis figyelek rá. Ha jó napom van és úgymond kedvesen szólnak be akkor van hogy megis köszönöm. De ha rossz napot választottak a beszólogatásra akkor van, hogy be is mutatok nekik, hogy azzal szórakozzanak amik velük egyidős.
2018. jún. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy teszek, mintha meg sem hallottam volna. Ez a legjobb megoldás. Ha visszaszólsz, akkor nem szállnak rólad le vagy még jobban megaláznak nyilvánosan.
2018. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért hallgatok mindig zenét. Nem vagyok kiváncsi a külvilágra. Ha valaki utánam fordul, akkor addig nézem amìg zavarba nem jön.
2018. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Megyek tovább, rájuk se nézek. Tavasz óta ez majdnem napi rendszerességgel megtörténik, de még mindig utálom, és még mindig nem szoktam meg.
2018. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A szituációtól függ. Legtöbbször lesajnáló tekintettel haladok tovább. De pl. múlt héten, valaki beszólt, hogy, "hú de nagy melled van", én meg unott hangon mondtam hogy "nahát, ezt még soha nem hallottam". De olyan is volt mikor azt mondtam : Te sem könyvtárba mész, ugye?

Teljesen le szoktak fagyni ettől, mert nem számítanak riposztra, az egész valamiféle dominancia villogtatás, akkor érzik magukat nyeregben, ha zavarba hozzák a delikvenst.

De mondom, szituációtól függ. Este a sötét utcán, nyilván nem pattogok én sem.

Én amúgy a te helyedben azt mondanám erre jó hangosan, rá sem nézve: Esélyed sincs, öreg!

2018. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!