Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A lakótársam egyfolytában...

A lakótársam egyfolytában átrendezi a cuccokat a lakásban. Hogyan szóljak rá?

Figyelt kérdés
A lakótársam szinte kényszeresen átpakol mindent, amikor éppen eszébe jut valami. Ezzel semmi gond nincs, rendezgesse úgy a lakását ahogy ő szeretné. A probléma az, hogy az én cuccaimat is érinti a dolog. Nem lehet semminek egy állandó helye mert két hónap múlva fogja magát és eladja a bútort, vagy arrébbtologatja a szoba teljes berendezését. Leültem már vele beszélni erről, sikerült rájönni hogy ennek milyen lelki oka van, de ő ezt nem tartja akkora problémának hogy így kiakadjak miatta. Nem szeretném, hogy ez a barátságunk kárára menjen, de egyre nehezebb nem felhúzni magam és szerintem nem korrekt hogy mindig én legyek az aki csendben tűr. Mi ilyenkor a megoldás? Elköltözés nem jöhet szóba.
2018. jún. 13. 00:52
 1/4 anonim válasza:
59%
Szerintem ülj le vele megbeszélni hogy ez téged kellemetlenül érint. És hogy lehet hogy ő szereti állandóan máshova pakolni a cuccait de a tieid ott jó helyen vannak ahol vannak. És ha arrébb szeretné tenni kérjen engedélyt tőled. Hiszen az a te tulajdonod.
2018. jún. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha közös helyiségekben közösködés van, akkor ezt az elején elbuktad. Ismerem ezt az embertípust, költözés nem jöhet szóba, mégsincs más megoldás, mert neki olyan, hogy a te magántulajdonod, nem létezik, csak olyan, hogy az övé vagy közös.
2018. jún. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pakold át a cuccait. Ha nem tetszik neki akkor mutass rá, hogy neked se, ha ő teszi a tiéddel.
2018. jún. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen nem változik. Tapasztalat, én is laktam már együtt egy böszme átpakolós csajjal.

Költözz, oldd meg.

2018. jún. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!