Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Romák költöztek a szomszédomba...

Romák költöztek a szomszédomba és zaklatnak állandóan, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Udvaros házban lakunk 5 család velem együtt,magyarok mind,nyugodt közösség volt.De egy üresen álló házat megvettek romák,és felborult a rend.Mindenaposak a megfélelmlitések és tetlegeség is volt már.A rendőrök mindadig nem csinálnak semmit amig nem történik késelés.
2018. jún. 13. 11:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Hogy en hogy gyűlölöm ezeket az ótvaros semmirekellő büdös c....okat!!!!!!!


Fogjatok össze szomszédokkal,és próbáljátok meg vmit kitalálni együtt. Vagy ha nagyon nem bírod már,költözz el. De sztem őket kéne elzavarni vissza a putriba oda valók vagy a pokolba!

Egyébként meg ezek a rendőröknek nevezett senkik ássák el magukat mélyre.

2018. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Az első válaszolónak tökéletesen igaza van!


Én is ebből tudok kiindulni, hogy ti jóval többen vagytok. A régebb óta ott lakóknak együttesen kell fellépni ellenük. Ennek a népcsoportnak sajnos gyakorta ismeretlen fogalom, de igencsak meg kellene húzniuk magukat, mivel frissen jöttek egy régóta összeszokott, jó lakóközösségbe.


Undorító, hogy ilyen közönséges senkiháziak miatt kell rettegésben élni azoknak, akik eleve ott éltek már jóideje. Nem szegény, szeretetteljes, ártatlan, kidobott kutyákat és macskákat kellene elaltatni, hanem ezeket.

2018. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
mi a bajuk veletek?
2018. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

ma 12:53


Hogy magyarok vagyunk,ez nem tettszik nekik.

2018. jún. 13. 13:45
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
és átjönnek beszólni vagy mi? nem értem hogy kell ezt elképzelni?
2018. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ma 13:46


Amikor mész a boltba akkor elveszik a pénzed,és hasbarúgnak.

2018. jún. 13. 13:57
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Vegyél medveriasztó sprét azt fújd le a mocskokat!
2018. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

5 család lakik mellettetek. Összefogtok és nem hagyjátok magatokat! Nehogy már egy rohadt orkcsalád tartdon titeket rettegésben basszus! Egyébként nem csak simán lakásfoglalók? Biztos, hogy megvették?


Mellesleg a rendőrnek KÖTELESSÉGE kimenni csendháborítás esetén is (először figyelmeztet, aztán büntet). Az meg a másik, hogy lementek mindahányan vagytok és feljelentést tesztek zaklatásért, bántalmazásért és életveszélyes fenyegetésért. Addig mentek, amíg meg nem oldódik a helyzet! Önkormányzat, jegyző stb. És NEM HAGYJÁTOK MAGATOKAT!!!

2018. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Vagy amit mások is írtak: paprikaspray. Lefújod a szemétládát, aztán páran hasba rugdossátok és addig ismételitek amíg fel nem fogják, hogy csak megtűrt személyek. Lehet hívni barátokat is, hogy segítsenek be.
2018. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem lakásfoglalók,hanem megvették a lakást,de hát én nem tudom. Nagy rokonsága van nekik,félnek töllük a szomszédok.Ezeknek minden rokona a börtönbe van és a rendöröknek is nekik mennek.
2018. jún. 13. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!