Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Baranyában hol lenne érdemes...

Baranyában hol lenne érdemes élni egy fiatal családnak?

Figyelt kérdés
Komlóhoz közeli kis faluból szeretnénk a megyébe valamilyen városba költözni. 10 millió Ftból szeretnénk házat(lakást) venni. Számításba jött Komló,Pécs,Sásd,Szentlőrinc,Dombóvár esetleg Kaposvár. Aki ismeri e városok előnyeit,hátrányait megoszthatná.Köszönöm.
2018. jún. 17. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Pécs vagy környéke.


Én kaposvári vagyok, de innen csak EL! Faluról még megéri beköltözni, közel vannak a boltok, van néhány koncert/fesztivál/esemény... dee... pfff. Semmi élet. Nagy nulla a hely.

2018. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Szentlőrinc. Pécs egyre élhetetlenebb.
2018. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Én kizárólag pécsről tudok nyilatkozni, de ha én a helyedben lennék, előbb munkahelyet keresnék a család összes tagjának és ennek függvényében költöznék. Pécsen megzavarhat a "csillogás", egymás hegyén hátán minden, boltok, üzletek, stb.. Ez mind csak látszat, elhelyezkedni, munkahelyet találni nem lehet, nem vesznek fel sehova se, alibi, kamu hirdetésekkel van tele minden, vért izzad az ember mire talál valami szrt és kiderül, hogy átverés az egész, futhatsz a pénzed után. Én már nem egyszer akartam elmenni innen, pontosan a munkanélküliség miatt. Hiába vagyok helybeli pécsi, 30 km-el odébb dolgozok, megyén belül.
2018. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első 3 válasszal egyetértek. Sásdon csak keresztül utaztam, de semmi városkinézete sincs. Nálad gondolom Komló van közel, akkor el tudod dönteni, hogy tetszik vagy nem. Dombóvár, Kaposvár egyforma semmi élet, de jó a vonatközlekedés. Én Somogyból költöznék Pécsre, de végzettség nélkül nehéz lenne munkát találni, ezért gondolkodok rajt. Szentlőrincet tudom ajánlani, mert van vonat 20km Pécs.
2018. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Pécs vagy környéke."


Pécs tele van nácival, cigánnyal, meg komcsival. Nem ajánlom. Idővel a normális ember is beadja a derekát, és meghülyül. Azért van annyi agresszív ember.

2018. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!