Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezt a redbullos repülős...

Ezt a redbullos repülős akármit, miért pont a rakparton kell előadni?

Figyelt kérdés
Itt röpködnek napokig a szarjukkal már az agyamra megy. Csukott, HANGSZIGETELT ablakon keresztül hallanni. Nem lehetne ezeket kitiltani innen? Vagy esetleg nem húznának le kecskemétre?

2018. jún. 22. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Aki fővárosban lakik, az vegye tudomásul, általában fővárosokban rendeznek nagyszabású rendezvényeket.

Neked zavaró, viszont rengeteg embernek, külföldinek ez a 3 nap érdekesség.

Kecskeméten talán nem lenne olyan, akit zavarna a repülőgép zaja?

2018. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Talán kényszerítettek rá, hogy oda költözz?
2018. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
mert hely kell nekik, s erre az egyik legjobb a Duna fölötti rész. :)
2018. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kecskeméten van egy reptér. Ott jobban ellennének... Pl.repülőnap. Futóversenyt is a rakparton tartanak. Annyi erdő, mező van, ő mégis a belvárosban szaladgál... Elmebeteg emberek :'D


A másik két kommentre nem reagálok. Kritikán aluli

2018. jún. 22. 13:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
vruuuuuum:)
2018. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A következő futóversenyen szívesen megszervezem neked hogy mondjuk pár ezer futó segítsen elhordani a házadat, és nem lesz ilyen problémád többé ;)

Amúgy csak úgy megjegyzem hogy lehet hogy számodra ez idegesítő, de a városnak ezek az események elképesztő bevételeket csinálnak. Képzeld el például elmegy a Vivicittára (szombat-vasárnap, több távra nevezve) összesen 20-30 ezer futó, sokan családostul, rengetegen külföldről. A külföldinek szállás, étkezés stb. kell, azt mind Budapesten fogja igénybe venni. Aki családostul megy mondjuk messzebbről, az előbb-utóbb, főleg a futások után éhes lesz, beül az étterembe, elmegy fagyizni stb, tehát költi a pénzét. Közlekedni is kell, mert autóval nem lehet eljutni sehova sem ilyenkor, szóval jegyet is vesz BKK járművekre.

Még rengeteg példát sorolhatnék hogy mire költenek az emberek ilyenkor, de a lényeg az hogy ami vonzza az embereket az hozza a pénzt is, akkor is ha nem konkrétan az esemény profitál belőle.

Szóval lehet hogy téged zavar a repülő (mellesleg nálunk vadászgépek szoktak gyakorlatozni, amik baromira hangosak, de ki lehet bírni, az öreg nénikéken kívül senki nem sír hogy ez milyen rossz) de pár napot igazán ki lehet bírni, gondolj bele abba hogy egy városnak általában a turizmus szignifikáns bevételi forrása, főleg ha Budapestről beszélünk.

2018. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

De, mint magyar ember(ek) nekünk ebből, mi hasznunk? Mi csak a szenvedő alanyia vagyunk. Én csak egy semmirekellő proli vagyok, de igencsak sínylem ezelnek a honfitársaknak a szórakozását, bevételi forrását. Biztos velem van a baj, de nem tudom preferálni ezt a bánzájt.

2018. jún. 22. 21:32
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

"Én csak egy semmirekellő proli vagyok"


Ez a lényeg.

2018. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Ez turizmuspolitika és országimázs promóció!

Ezért nem egy falu szélén rendezik.

Szerintem a monacói polgárok jó része is a francba kívánja a F1-et, de néhány egyén- és az ország gazdasági érdeke fontosabb a társadalmi ranglétrán lentebb lévőkénél.

2018. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak kibírod ezt a 3 napot...
2018. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!