Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd 2 hete fúr, mit...

A szomszéd 2 hete fúr, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

És novemberig tartana. Ezt nem akarjuk elviselni mert kisbaba van nálunk a családban és kell neki a pihenés.

Amúgy a többi lakó sem örül ennek. Azzal a szomszéddal nem lehet szót érteni. Mikor a kisbabára hivatkoztam csak vállat vont és mondta hogy jelentsem fel ha akarom. Igazi bunkó.


2018. jún. 28. 18:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%

Ha a folyosón van a villanyórája, beragasztod lekapcsolt állapotban a kapcsolót.

De inkább fordulj a jegyzőhöz, birtokháborítás címszóval.

Lehetni lehet felújítani, de nem állandóan.

Van ismerős, aki évente 3x kitapétázza a lakást. Komplett idióta.

2018. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
gondolom nem a fúrás tart novemberig, hanem az egész felújítás. Vannak hangosabb műveletek, de nem az tart sokáig. Szóval kitartás.
2018. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
26%
A felettem lakó is folyamatosan manipulálja a lakást. Leesett az állam mikor megtudtam, hogy csak bérlő, a tulaj külföldön van. Vajon mit talál a lakásban ha egyszer hazajön. Ha saját lakásom lenne meghirdetném, elköltöznék, bíznék benne hogy a következő lakásommal szerencsésebb leszek. Szerintem az ilyen szomszéddal nem lehet mit kezdeni.
2018. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%

Ha novemberig fúr, akkor nem marad fal a lakásban, de az alsó és a felső szinten lakóknak sem árt vigyázniuk, mert lehet, hogy padló és mennyezet sem marad.


Amúgy én első körben vele beszélnék. Egyébként szerintem azzal, ha napközben (mondjuk reggel 8-tól este 6-ig) fúr, azzal - ha nem fúr el valami olyat, ami az egész közösséget sújtja (komplett áramszünet az egész házra,mondjuk zárlatot okozva, pl.) - nos, azzal nem lehet mit kezdeni, viseld el.

Ha este 6 után fúr, na akkor viszont bemószerolnám, először a közös képviselőnél, aztán ha 0 eredmény, akkor a rendőrségen is feljelenteném.

2018. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%

18:29

Családellenes libsis.

A gyereknek bizony pihennie kell. Ezt nem szabad hagyni.

Gondolom ha a te szomszédod csinálná ezt akkor mosolyogva elnéznéd...

2018. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Aha, álljon vigyázzban az egész ház hétfőtől vasárnapig, 0-24, mert őnagysága lebabázott, mi? Gondolom, a te mosolyod sem lenne őszinte, ha ilyen szintű szomszédod lenne, mint a kérdező.
2018. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

#7

Milyen vigyázzban állásról beszélsz?

2 hétig szó nélkül tűrtem és utánna kérdeztem rá hogy meddig tart.

Ha veled lesz ilyen akkor majd olvasd vissza a válaszod. És viseld el a több hónapos fúrást szó nélkül ha már ilyeneket írsz.

2018. jún. 28. 19:01
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Jelentsd fel, ha akarod 😃

Ennél többet nem tehetsz

2018. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

#3

A válasz nem neked szólt. Azóta törölték azt amire írtam.

2018. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%

ezek a kisbabás vérmamák mindig túloznak, és láthatóan rohadtul ráérnek:))

jó az idő, kimászol a pujával a parkba, ott jó a levegő, jobban is alszik.

2018. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!