Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csajbunyó. Ti kinek adnátok...

Csajbunyó. Ti kinek adnátok igazat, melyiket tennének ki a házból?

Figyelt kérdés

Alkoholos befolyásoltság alatt összeverekedtem egy lánnyal, akit nem ismerek, de nem is idegen. Igazából ő jött nekem, de éreztem, tudtam hogy nekem fog jönni, és nem állítottam le. Sőt,

hergeltem. Akartam, hogy nekem jöjjön. És jött is. Erősebb volt nálam, hozzám képest nagy debella, legalább 30 kilóval többet nyom. Letepert és ütögetett ököllel, én meg szakszerűen védtem a fejem amíg a többiek le nem rángatták rólam.

De még mielőtt idáig fajult volna a verekedés, leszedtem a haját! Én nem tudtam, hogy parókája van. Az igazi haja felnyírt, pixie fazon. Ezen extrára begurult meg rejtegette.

Utána minket nem lehetett egy helyen tartani, mert az a debella nem nyugodott, nekem akart jönni. Ezért evidens volt, hogy egyikünknek kiteszik a szűrét.

De itt volt a ciki, mert bár ő jött nekem, de én attól még felhergeltem, ráadásul idegesítően ittas voltam. Plusz engem nem ismertek. Tehát gondolom a csaj alapnak vette, hogy engem raknak ki. De nem, és ezt előre tudtam, mert én viszont a barátom barátnője vagyok. Ezért sajnos a csajnak mennie kellett.


2018. jún. 28. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
"Ön a leggyengébb láncszem, viszlát"
2018. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Neked
2018. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Mi a f_sznak iszol te nagyon zseniális, ha behülyülsz tőle? Úgy viselkedsz, mint egy idióta 15 éves gyerek.
2018. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Az ehhez hasonló kérdések betöltik a szívemben a Maunika show befejezése miatt tátongó űrt.
2018. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval úgy kezdődött, hogy visszaütött... hát ja 😃. Gordiuszi csomó lesz, azaz egyforma büntit kaptok majd. valószínűleg nem raknak lapátra, csak figyelmeztetés lesz.
2018. jún. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez, valami elcseszett valóságshow, a "Ki marad a házban" c. műsor vagy mi a tököm? xD
2018. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

A barátod helyében páros lábbal rúgtalak volna ki.


Nő létedre szánalmas és undorító módon viselkedtél...

2018. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Tetszett ez az eszmefuttatás: "én viszont a barátom barátnője vagyok." 😂
2018. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Én mind a kettőtöket kitennélek a házból. Sőt, ajándékba kapnátok egy fuvart a közeli vasútállomásra, ahonnan Szibériába vezet az út.
2018. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
7# Miért? Ha valaki hergelhető, az az ő baja. Nem én mentem neki, ő az agresszív. Ezt annak is üzenem, aki azt írta, úgy kezdődött, hogy visszaütött. Nem, a verekedés úgy kezdődött, hogy ő rám vetette a debella testét.
2018. jún. 29. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!