Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom sthil fürészeket...

A szomszédom sthil fürészeket szerel a panel házba mit csináljak?

Figyelt kérdés
A család már nem bírja a folyamatos hangzavart nem tudunk egyszerüen mit kezdeni vele többször szóltunk már neki de nem érdekli.
2018. júl. 6. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne már! :-D Elröhögtem magam hirtelen a kérdésen. Ez abszurd. Közös képviselővel nem lehet beszélni?
2018. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Adott zajterhelés felett el lehet tiltani a tevékenységtől. Pontosan nem tudom mi a szabály. A közös képviselő mindenképpen az első lépés. Aztán esetleg feljelentés?
2018. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Tipikus panelvircsaft.

Nem tudsz semmit csinálni,vagyis nincs semmi értelme tenni bármit is.

Ha ő abbahagyja a fűrészszerelést,akkor majd a következő szomszéd fog kisgépszervízt nyitni,meg utána a harmadik szomszéd Moszkvics motorblokk javítást vállalni.

A panelélet ilyen,ha nem tetszik,költözz el,és ezt nem gúnyból írom,tényleg ez van,én is laktam panelben.

Soha nem fog megváltozni a panel élet,semmi jövője nincs társadalmilag.

2018. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a családi házas övezet sem különb! fűnyírás, udvaron ordítozás, zene bömböltetés. sajna idióta szomszéd mindenhol van!
2018. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy van, nagyon nagy szerencse kell hogy normális szomszédokat fogj ki. Nekem legjobb lenne videken olyan haz ahol szomszéd sincs. Csak ez esetben kéne jogsi meg auto mindenképp.
2018. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Azért ami nagyon fontos,az ingatlan környéke!!!

Családi házas sem különb,persze.

Pr0li környék minden estben van,ahol irigy buta primitív a szomszéd.

Ahol együttműködőek az emberek,ott nincsenek problémák,mert a kultúrember segíti a másikat,nem pedig alátesz,irigykedik,feljelent...

Nekem mindig van egy elméletem:inkább egy szobakonyhás lukban keresek ingatlant jó helyen,mint egy 150 négyzetméterest pronyó környéken.(ráadásul eladhatatlan a rossz kecó)

2018. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Kérd tőle kölcsön.
2018. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Jegyzőnél birtokvédelmi eljárást kell kezdeményezni, aztán majd abbahagyatják vele
2018. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a rendőrséget kell hívogatni. Rá kell küldeni az adóhatóságot. 100% hogy nincs rendben az adózása és feketén megy minden. Kap egy olyan bírságot hogy belegebed egyből elmegy a kedve a fűrészeléstől a panelban.
2018. júl. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!