Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyetemi kollégiumban szoktak...

Egyetemi kollégiumban szoktak adni ágyneműt vagy vinni kell?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vinni kell.
2018. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

De csak huzatot. Párna, paplan van.

Bár én vinnék azt is.

2018. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk adtak
2018. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is adnak, huzatot is lehet kérni. Én ettől függetlenül vittem saját ágyneműt, mert a vékony takarókat szeretem, nem a vastag, nehéz paplant és nem bírom elviselni idegenek izzadság- és kifolyt nyál szagát a párnámon.
2018. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Kitudja ki használta előtted. Vigyél mindenből sajátot.
2018. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez függhet a kollégiumtól is, például a Miskolci Egyetem kollégiumaiban párnát és paplant adnak, ott pl. huzatot kell neked vinni, meg vihetsz magaddal plusz kispárnákat is.

Az, ha esetleg sokat volt használva az nem téma, úgyis ráhúzod a saját huzatodat, tehát nem a redvás takaróval érintkezel.

2018. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Paplan és párna általában van, húzatot kell vinni. Kispárnát is vigyél, én anélkül nem tudnék meglenni.
2018. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk adtak teljesen új ágyneműt, takarót és párnát is. Mindegyik új csomagolásban volt.


Ha félévnél tovább maradunk, akkor elvileg megtarthattuk volna. Itt azt nem értem, hogy ők mit csinálnának vele ha valaki csak 1 hónapot maradni? Mivel egy újat adnak a koleszosoknak :)


(Amúgy ez külföldön volt. Itthon nem tudom milyen a kolesz helyzet)

2018. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kollégiumtól függ. Nálunk adnak takarót és párnát is és csak huzatot kell vinni. Viszont hozhatsz is magaddal, ha a sajátodat szeretnéd hasznàlni vagy mondjuk, ha az kevés, amit adnak (pl. én két párnával alszom és fázós is vagyok, szóval kell plusz pokróc/takaró).
2018. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!