Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mivel lehetne a szomszédokat...

Mivel lehetne a szomszédokat legálisan zavarni?

Figyelt kérdés
Évek óta a beleegyezésünk nélkül valósítanak meg dolgokat náluk, amik minket zavarnak. Bezzeg mikor mi tűzijátékoztunk szilveszterkor, nekik állt feljebb, de ők zavarhatják a nyugalmunkat.
2018. júl. 15. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem mintha nem éreznék veled együtt, és nem érteném a problémád (én is éltem így) de inkább engedd el, neked lesz jobb hidd el.

Szánhatod ezt az időt/energiát másra is.

Ha nem sikerülne úgy zavarni, hogy az célt is érjen, akkor mégsem éreznéd jól magad.

Ha meg sikerül, akkor az úgy is csak további ellenségeskedést szít.

Van ennek értelme? Nincs.

2018. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Minden reggel 8-kor arra kelek, hogy valaki füvet nyír, flexel, fát hasogat, hegeszt, csatornát csináltat... hétfőtől vasárnapig, néha már 8 előtt. Rájöttem, hogy ha próbálkozom megoldani a problémát a pihenésem érdekében, akkor csak nekem lesz rosszabb

Nem mellesleg nekem is beszóltak szilveszterkor a tüzijátékért

Szóval a vasárnapi reggel 8-tól délután 5-ig tartó zajongás rendben van, de évente egyszer egy 4 perces tüzijáték nem oké... Mit tudok tenni? Elengedem. Ezeknek úgyis mindig én leszek a sza.r lusta ember, ők meg a szorgalmas dolgos érett emberek, ha a fene fenét eszik is.

2018. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátkozni akarsz velük, és az asszonyodat örökké átküldöd, az meg állandóan ottragad, ilyen-olyan indokkal.
2018. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Csak a szokásossal. Visító flex, és egyéb gépek,motorberregtetés, 0-24 ben ugató kutya, sikitózó gyerekek, jó hangos mulatós zene, tűzrakás mikor kirakta a száradó ruhát. Ez alap dolog a szomszédbosszantásra.
2018. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kicsit részletezd, mihez nem kéri az áldásodat?
2018. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Átmentem és megdugtam az asszonyát. Legális, és zavarta is mikor kiderült :D
2018. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csinál?
2018. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Felettébb érdekes, hogy a kéredző nem válaszol arra, hogy pontosan mivel is zavarja őt a szomszéd.
2018. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem derül ki hogy panelról vagy kertes házról van szó.


Ha panel akkor mondjuk dörömbölj néha az ajtajukon nyissa ki felkiáltással majd gyorsan fuss el.

Ha kertes ház akkor meg például szemetelj be a kertjükbe de szigorúan csak az utcáról, hogy ne tudják h te voltál

:)

2018. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem voltam gépnél. Köszi az eddigieket. A kutyákat már szokjuk, amik ketrecét a kertünk mellé építették, tető nélkül. Már gyakrabban takarítják a szart utánuk, így már elég jó a levegő az udvaron is. A kutyák meggórálása is elriasztotta őket, hogy a kerítésnek esve ugassanak, szóval már kertészkedni is lehet. Ezelőtt csak hugarista részeg bulik voltak meg hangos részeg dumák és röhögés hajnalban. Ám most egy non-stop dologgal készültek. Szereztek 1-2 hangos papagályt, amik egész 24 órában rikácsolnak, van hogy aludni sem lehet. Őket nem zavarja, mert alig vannak otthon. Teveztem, hogy éjjeli 2kor becsengetek, hogy nem tudunk aludni a papagályoktól. Am ezek éjjel is dolgoznak. Egyik nap 22 órakor járatták a mosógépet. Várom a válaszokat.
2018. júl. 15. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!