Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Szekszárdon élni?

Milyen Szekszárdon élni?

Figyelt kérdés
Milyenek az emberek általába,mennyi munkalehetőség van,milyen az élet a városba? Egy kis faluba élünk Tolna megyébe de ez nagyon halott,ingerszegény hely...
2018. júl. 15. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szexárd biztos jobb mint egy ingerszegény falu. Bár lehet inkább Pest felé hajtanék.
2018. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Üdv,egy szekszárdi ember vagyok. Emberek? pfffff

na jo,sok a normalis,de gyakran akadnak szemetek,bunkokzs,stb. De rengeteg normális ember van. Az élet a városba?hát zajlik,de ne lepődj meg ha egy ci.. "nőt" látsz kifutni a kistescobol olyan áruval a kezébe ami nincs kifizetve....és akkor se ha vki után kiabál az elado,hogy hozd vissza vagy fizesd ki vagy hivom a rendőröket....ékezetek,vesszők lehagyásáért bocsi.

2018. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
akkor se lepődj meg,ha pár embernek nevezett szemét oda megy hozzád zokni árulás céljábol...amit először ingyen kínálnak,majd pénzt kérnek érte,miközbe cigit szivnak a babakocsi mellet...amibe baba is van...nem azér kutyának nem kell az a zokni... akkor se ha megállit pár vidám vidám emberke és kunyerálni probál valamilyen jo kis szöveggel,hogy elhagytam az 500-asom...egyebek...
2018. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ott is van ezekből a jó fajta emberekből... Igaz,hogy sok arrafelé a sváb ember?
2018. júl. 15. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sváb emberekről fogalmam nincs,de igen vannak ilyen jóféle emberkék.

*pénzt kér,kézben ott a kaja*

Nincs pénzem,edzőterembe minek vinnék.

Tuti hogy van nálad valami...ott csörög a zsebednen...

*a kulcsom volt nálam,amit meg is mutattam*

És van akkora pofája,hogy :

-Akkor papírpenzed van.

Mintha kötelező lenne kirabolnom neki egy bankot...pofátlan senkinek még azt se tanították meg,hogy hogy kell szépen kérni.

Következő kedvelt kérdés... Cigizel?

Ilyenek sokan vannak.

Svábok...Hát inkább azt mondanám hogy van pár külföldi...néha látok párat...Túl jutottak a határon(?)

Vagy már itt voltak ezer éve de sose jöttek arra,amerre én szoktam menni..

2018. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Háát én normális emberrel arrafelé nem nagyon találkoztam még.
2018. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szekszárd, ahogy a második írta pfff. Kösz nem. Nem ott lakok, de nem olyan messze tőle, szoktam bejárni. A kórház tré, mind1 melyik osztályon vagy. Munkalehetőség kapásból a Samsonite ami beugrott, szval ilyen gyári munkára mindig keresnek kéziseket.


Pozitívumok: Nagy Tesco, Interspar stb., A domboldal szép, arra felé megy a Bartina túra kb., PTE Illyés Gyula Kar. Az emberek kellemesen bunkók, nem úgy mint Baján, de viszont nincs is meg az a segítőkészség mint keleten. Finom borok. A buszmegállóban mindig van vmi műsor.


Negatívumok: Ha téged is bevonnak a műsorba. Chicago (egy rész ahol még az autódat is szétszedik alólad), itt sincs sok szórakozási lehetőség de egész Tolna megye ilyen kb. Meg úgy összességében nem egy szép település, csak a körülötte lévő táj. Ja és néhány részén elég büdös van.

2018. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretek Szekszárdon lakni. Csodálatos szőlővidék, főleg ősszel, túrautakkal és finomabbnál finomabb borokkal.


Kis, nyugodt város. Jó volt itt gyereket nevelni.



....és Chicago mellett lakom már, 20 éve, soha semmilyen atrocitás nem ért. Engem se, - nő vagyok és nem roma- se az autómat.

2019. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tele van rátarti nagyképű emberekkel. Maga a város szép, de nyomott hangulata van. Nekem nem igazán jön be
2021. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!