Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mai emberek többsége miért...

Mai emberek többsége miért gondolják azt, hogy egy fiatalnak olyan könnyü és egyszerű otthonról elköltöznie?

Figyelt kérdés

Magyarországon kevés fiatal tud egy albérletet fizetni, főleg azok akiknek nincs semmilyen szűlői támogatása.

Még egy egyszerű szoba bérlése is több tízezer forintba kerül havonta.

Ennek ellenére az emberek olyan könnyen tanácsolják mondjuk egy 20 éves srácnak, mintha az olyan egyszerű dolog lenne.

Ezek az emberek lehet nem Magyarországon élnek?


2018. júl. 16. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
azért mert én 18 voltam amikor elköltöztem, kva csóró családból, EGYEDÜL. egy szoba bérlése 30ezer mindennel együtt, ha jó helyen nézed (fb csoportban én is 80akért látok hirdetve de hlye aki onnan vesz ki). épp azért. meg mert gáz ha az ember még huszonévesen is anyja nyakán lóg. ha egyetem -> kollégium és meló vagy szoba+több meló. ha munka akkor meg egyértelmű. munka mellett lehetetlen hogy ne tudj kivenni legalább egy szobát.
2018. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű, de nem is lehetetlen, mondom ezt fiatalként.


Építőiparban 20-on évesek is dolgoznak, vagy vendéglátásban, gyárakban. És még egy relatív alacsony, 120-150 ezres állásból is meg lehet élni. Egy szoba + kaja kijön belőle. Életet nem lehet rá építeni, de adott esetben még mindig jobb mint otthon lakni egy mérgező légkörben.

2018. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Többedmagaddal el tudsz költözni albiba, vannak munkásszállók is, meg vidéken rengeteg szuperolcsó ingatlan is akad. Meg lehet oldani ,csak ugye a kényelmi szintből le kell adni.
2018. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Nem egyedül kell költözni hanem társakkal albérletbe menni.


Ilyen marha egyszerű.

2018. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én külföldre költöztem 20 éves voltam.

Nyilván Mo-n nem sikerült volna szóval teljesen igazad van nem egyszerű.

2019. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!