Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti szólnátok a szomszédnak,...

Ti szólnátok a szomszédnak, ha észrevennétek hogy állandóan leskelődik át hozzátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb.2 hete észrevettem hogy a szomszédunk délelőtti órákban (10-11 között) állandóan felénk leskelődik... Benéz az udvarra, ha nyitva van az ajtó akkor a házba is, és még azt is megnézi, hogy áll-e kocsi a házunk előtt. Egy szomszéd se csinálja ezt rajta kívül, engem pedig őszintén megvallva zavar, mert nem értem ez mire jó?! Ha észreveszi hogy látom hogy erre figyel, akkor meg úgy csinál, mintha az eget nézné... Ti szólnátok ezért?


2018. júl. 20. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De direkt csinalnék valami furcsát és megbotránkoztatót amin fennakadna.😂
2018. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Hagynék neki egy levelet.

"Ugye, hogy a szomszéd fűje mindig zöldebb? És egyre érdekesebb is..."

2018. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy szomszédom, aki csinálta ezt, igaz, társasháziak voltunk, de az erkélyeink "összenőttek", és picit a szobába is be lehetett látni az ő részéről (míg nem tettem az útba egy bambusz rolót). Egyszer rajtakaptam, hogy nyújtogatja a nyakát, erre kiszóltam, hogy ahogy látja, kicsit arrébb toltam a kanapét, hogy fel tudjak törölni, remélem, nem baj.

Azonnal eltűnt, aztán érkezett a bambusz roló közénk.


Szóval én azt csinálnám, hogy nem durván, nem fenyegetően, de értésére adnám, hogy tudom, mit csinál. Odaszólnék neki valami olyat, hogy "ahogy látja, ma nem álltam be...", de az égnézős dologra is reagálhatsz, "na, mi újság az égbolton ma, szomszéd?"- hidd el, úgy fog égni a pofája, hogy lehet, hogy teljesen leszokik a leskelődésről. Te meg még jól is mulatsz.

2018. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3. Én arra gondoltam, hogy odaszólok neki, hogy mi tetszik neki nálunk annyira, hogy napi szinten felénk néz, mert nem egyszer észrevettem.

Azért elég durva egyébként, hogy ilyen szomszédok vannak...

2018. júl. 20. 11:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló kérdésnél írtam tegnap, itt is megemlítem: mutogasd neki a lompost, tuti nem leskelődik többet.
2018. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Udvariasan megmondod, hogy mindig mintha idenézne, feltűnően ugyanabban az intervallumban, majd megkérdezed h van-e valami probléma esetleg. Majd reagál valamit. Biztos meg lehet vele beszélni.
2018. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, mikor észreveszed, hogy leskelodik, hirtelen üvöltve ugorj elő az ajtó mögül egy zombi allarcban.
2018. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy enyhe célzást tennék: jó az ablaka?
2018. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem szólnék, feljelenteném.
2018. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!