Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Folyton trappoló gyerekek a...

Folyton trappoló gyerekek a felső szomszédban? Mit lehet tenni ellenük költözésen kívül?

Figyelt kérdés
Szülővel beszéltünk, nem használ.
2018. júl. 21. 08:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Mit vársz el a szülőtől? Kösse össze a gyerek lábait? Ragassza az ágyába? Szedálja le? Egy gyerek rohangál, fogadd el.
2018. júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
üdv sorstárs! sajna sok szülő azt hiszi, hogy ha gyereke van akkor övé az egész ház! én ezt hangos zenével szoktam orvosolni! :)
2018. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Panelban laksz ,ez ezzel jár.Családiba kell költözni szomszédmenetes helyre,körbe zajvédő kerítéssel.
2018. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Az emeletes ház ezzel jár.

Sajnos nem tudsz vele mit csinálni.

2018. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Még mindig jobb, mint amikor felnőtt ember (akit elvileg már nem kell nevelni, mint egy gyereket) hallgat éjjel hangosan tévét. A gyerek gyerek, elmúlik az a korszak idővel.
2018. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

Aki nem bírja a zajokat annak nem való a társasház ezt fel kéne fogni. Minden házban van legalább egy lakó de inkább több ,amelyiknek hangos a gyereke ,trappol sír ,földhöz vágja a kisautóit, vagy kutyákat tart amik ugatnak ,nyüszítenek ,vagy ütvefúr minden héten, üvölteti a mulatóst ,hegedülni tanul ,veszekszik a párjával,részegen vircsaftozik,vonyítva szexel , fapapucsban rója a köröket , súlyzókat dobál mert edz ,és még sorolhatnám .


Ezekkel nem lehet mit kezdeni ,aki kaptárba lakik szokja meg hogy zümmögnek a méhek. Vagy lehet veszekedni,beadványokat írni , ellentámadásba lendülni és ezzel szórakozni évekig,amire rámegy időd pénzed ideged ,amíg egyik agyon nem veri a másikat.

2018. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Hangos zene. Vagy kezd el verni az ajtófélfát, a beépített szekrényt. Érdekes, nekem arra mindig elkussolnak.


Olyan kis vékony kölykök, de mint az elefántok, úgy trappolnak.

2018. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

Gyerekek.


Nyilván nem direkt trappolnak, hogy idegesítsenek.


Amúgy is, örülj neki, nálunk a szomszéd négyévese állandóan üvölt meg visít, mert "jó muri". Szerintem meg rohadtul nem, persze azt nem díjazzák, mikor én éjfélkor állok neki "véletlenül" fullhangerőn nézni a Trónok harcát, pl.


Szóltam nekik sokszor hogy szóljanak rá a kölykükre, vigyék játszóra, stb., mert nem pálya, hogy dolgozni nem tudok miatta.

Délben hazajön oviból, aztán kezdődik este 10-ig a folyamat ordítás.

2018. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
"persze azt nem díjazzák, mikor én éjfélkor állok neki "véletlenül" fullhangerőn nézni a Trónok harcát" - Lehet, hogy az alattam lakó is ezért vette full hangerőre a tévét éjjelente egy időben, mert az egyik szomszéd ennyire idegesíti? Csak az a baj, hogy tőle meg én nem tudtam aludni hetekig, és én nem vagyok zajos...
2018. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

#6

sajna nem mindenkinek van annyi pénze, hogy egy puccos családi házban lakjon! sokan annak örülnek ha egy francos panelt kapnak! csak hogy legyen saját házuk és ne egy albérlet!

2018. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!