Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne szerintetek...

Mit lehetne szerintetek csinálni a szomszéd sráccal?

Figyelt kérdés

Minden egyes alkalommal úgy indul el az autójával mint egy barom, meg száguldozik itt előttünk. Rúgatja, bőgeti üresbe a motort stb stb stb. Mindegy neki hogy éjjel vagy nappal. Jah meg természetesen a zenét is itt bömbölteti, de ezzel még nem is lenne gond.

Amúgy 21 éves vagyok és én se vetem meg 100%-ban az ilyet, bár én magam nem vezetek így csak a barátom, de ha már túlzásba viszi rá is rászólok.

A lényeg, hogy engem az elején nem zavart, hát istenem kiélvezi, hogy van autója oké. De már lassan 4-5 éve ezt csinálja napi rendszerességgel. És az én ablakom alatt... Anyámék már szóltak neki, nem változott semmi, talán még rosszabb is lett nem tudom. Innentől már mem tudom mit lehetne csinálni. Én meg egyszer csak begazulok, mert sajnos olyan vagyok, aztán kimegyek egy kis kromofággal.. :D Szóval valami ötlet?


2018. júl. 24. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Felhúzol egy kesztyűt és éjjel letekered szépen az összes szelepet.
2018. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg ugyanezt ugyanígy elmondani neki normális hangnemben. Ha nem használ akkor jöhet az előző ötlet.
2018. júl. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
a kromofág jó ötlet! esetleg krumpli a kipuffba!
2018. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyenért fel lehet jelenteni...

nem beszélve, hogy nem kis összegű pénzbírságot kell fizetnie, ugyanis ez szabálysértésnek minősül.


Az, hogy nincs tisztában a jogokkal, az nem mentesíti őt. De az, hogy te sem vagy tisztában a jogaiddal, maximum a te szerencsétlenséged. :)

2018. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

A barátod nem tudja agyonverni?

Vagy esetleg szóljon ő neki?

Engem ha a bnőm ilyenre kérne, fix, hogy vérszemet kapnék, és felrúgnám azt a kis görcsöt.

Nagyon tudnak idegesíteni az ilyenek.

2018. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sért közlekedési szabályt vele?

Veszelyeztet vele valakit?


Ha igen, inkognitóba fel kell venni videora es eljuttatni a rendőrségre.


Az viszont hogy mennyit hasznalja az autoját, nincs korlátokhoz kötve.


Milyen autoról van szó amúgy?

2018. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom,teljesen átérzem,nálunk ugyanez van,csak nem a szomszéd,hanem az utcában lakó kis köcsög csinálja.Még pár ilyen és szépen meg fogom éjjel látogatni a kis autókáját.Aztán majd merenghet a miérteken...
2018. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olajjal kend be a kipufogója végét . kárt nem csinálsz vele csak amíg nem ég le az olaj füstölni fog ,hülyegyerek meg nem érti majd.
2018. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!