Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hogy szólnátok a lakótársat...

Ti hogy szólnátok a lakótársatokra, hogy húzza le a wc-t maga után, ha menstruál?

Figyelt kérdés

Konfliktuskerülő ember vagyok, de ami sok, az már nekem is sok. Nem tudom, hogy ezt hogy lehet valakivel úgy közölni, hogy közben ne érezzük totál kínosan magunkat. Mondjuk azt sem értem, egy 25 éves lánynak ezért miért kell szólni, ez amolyan alapvető emberi norma (legalábbis szerintem), hogy lehúzod a wc-t magad után.


(Többször is előfordult az eset már...)



2018. júl. 24. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Foglald írásba és tedd ki a wc-ben.
2018. júl. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Figyelj teso/hugi/bro/kedves/... nem kell ennyire felni a villanyszamlatol, tudod? Arra gondoltam, hogy viselkedjunk emberek modjara ezert nem teszem bele elsore a fejed a wcbe, de ha ezek után is meglatom a barmifele vegtermeket amely a testedbol tavozik normalis esetben a wcbe, akkor kenytelen leszek emlekeztettni, hogy mit kertem.

Milliopuszi, csok es oleles.

2018. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Eloszor szólj neki normalisan, hogy bocsi, de elfelejtetted lehuzni/nem ment le, figyelj ra jobban.


Tobbinel pedig huzasd le vele. Az eleg ciki neki is, meg hamar ra fog jonni hogy egyszerubb akkor lehuzni, amikor meg ott van, mint agybol kisetalni a wc-re emiatt.

2018. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán rákérdeznék hogy amúgy te miért nem húzod le a wc-t? Elég ciki lesz neki, talán megtanulja. Amúgy nem is értem az ilyet, hogy lehet valaki ennyire igénytelen undorító..
2018. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy miért csak akkor kellene lehúznia, amikor menstruál?
2018. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Csak simán szólj neki, hogy "légyszi legközelebb húzd már le magad után a vécét". Ha továbbra sem sikerül neki, akkor megint szólsz, ameddig meg nem tanulja.
2018. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
szedd le a klozet ülőkét. tuti nem fog többet bemenni!
2018. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az még nem konfliktus hogy megkéred vigye ki a szemetet most ő, vagy figyeljen oda, mert a wc-ben maradnak nyomok a nehezebb napokon.


Akkor lenne belőle konfliktus ha ő ezt tagadná vagy védekezni kezdene, de abba neked nem kell belemenned... Ha ezt teszi, hagyd magára és csak jelezd neki, hogy te csak szóltál...

2018. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen pörögni? Szedd össze magad és igy mondd meg ahogy itt leirtad. Hány éves vagy ,12?
2018. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Miért kéne kínosan érezNED magad?


"Figyu, Eszter, megtennéd, hogy lehúzod a klotyót, mert múltkor is csupa vér volt utánad". Enniíi.

2018. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!