Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinálnátok a helyünkben...

Mit csinálnátok a helyünkben a szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk egy kisvárosban.A házak nagyon közel vannak egymáshoz.A szomszéd 2 db ablaka,ami télen-nyáron nyitva van,a mi udvarunkra néz.Igazából,nem is ezzel van gond,hanem hogy hangosak.Van 4 gyerek,a legidősebb 8,a legkisebb 2 éves.Iszonyatosan neveletlenek,egész nap ordítanak,meg kiabálnak.Soha nem szól rájuk az egyik szülő sem,pedig otthon vannak velük.Ha talán mégis,akkor óriási kiabálás meg sírás -rívás a vége.És ilyenkor nyáron egész nap ezt kell hallgatni,0-24-be.Persze,tudom,mi is voltunk gyerekek,mi is rosszak voltunk,de ez valami kegyetlen.Olyanok,mint valami idegbeteg,őrült család.Gondoltuk,hogy finoman szólunk,hogy legalább az ablakot csukják be néha,vagy mit tudom én.Csak az a gond,hogy nekünk meg sajnos nem lehet gyerekünk,és biztosan azt mondanák,hogy irigységből kötözködünk,mert nekünk nincs.Köszönöm a segítséget!

2018. júl. 25. 08:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

1. A gyerekzaj nem olyan, amiért reklamálhatsz, sör emiatt még csak bejelentést sem érdemes tenni, mert ez a gyerekkel "jár"!

2. Hogy a szomszéd a saját ablakát nyitva vagy csukva tartja, abba nem szólhatsz bele, a kedvedért nem fog meggyulladni.

3. Azzal meg végképp nincs semmi összefüggése a témának, hogy nektek nincs/nem lehet gyereketek. Ha ez titeket zavar, akkor miért többgyerekes család mellé költöztetek?

2018. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Örülj neki, hogy nálatok csak gyerekekről van szó, nálam ugyanezt felnőttek csinálják. Az egyik oldalon öt-hat koszos vidéki vendégmunkás iszik és óbégat állandóan, éjjel 10 órakor jut eszünkbe az udvaron hallgatni a lakodalmas nótákat. Ráadásul diszkósított kivitelben. Reggel öt órakor pedig, amikor mennek a segédmunkába arra kelek, hogy hánynak, röfögnek az ablakom alatt. És ugyanazt a ruhát hordják hónapok óta, vidékről jöttek mindannyian. Nem véletlen, hogy régen a kastélyokat jó messzire építették a falvaktól. A másik szomszédomban egy 28 éves fiú lakik és kb. minden nap másik fiatal lányt visz haza, van amikor egyszerre kettőt és egész éjszaka nyitott ablaknál élvezik egymás testét, olyan mintha ki is lenne hangosítva mikrofonnal, mert visszhangzik tőle a környék. Én meg lassan 10 év hozzá sem értem senkihez sem... Géppisztoly, aknavető beszerzésén már gondolkodtam, de feketén túl drága és különben sem vagyok olyan... ☺️😃😃 Úgyhogy tűrök ameddig el nem visz a kaszás.
2018. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
tegyél ki hangfalakat az ablakodba, aztán mehet a rock n roll! :)
2018. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ilyen helyzetbe vagyunk;(

Hangszigetelés+klima?!

Nálunk nem kivitelezhető,a szomszéd ajtaja/fala ~2méter.

A környék alapból viszhangos ;/.

Mi nem akarunk maradni,ha zavar,horror filmet,zenét,könyvet kapcsolok=gyerekek hátra vonulnak a kertbe... Szülő nem szól.

2018. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Elsőnek:Nem mi költöztünk melléjük,hanem ők mellénk!(Nem tudom honnan szedted.)

Harmadiknak:Ja!Erre már én is gondoltam.Iron Maiden kezelésben szeretném őket részesíteni,csak venni akarok valami brutál hangfalat.


De most komolyan,ez nagyon durva amit művelnek!Jött hozzánk múltkor a gázszerelő(nem Lőrinc:),az is megkérdezte,hogy a szomszédban családirtás folyik?Ezek a gyerekek csak akkor érzik jól magukat,ha ordítanak,meg vascsővel verik a vaskaput,reggeltől estig,a szülő meg nem szól rájuk!

2018. júl. 25. 09:16
 6/18 anonim ***** válasza:

Ilyenek a szomszédok;/

De miattuk nem fogomvissza magam,például a film nézés.

2018. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

7-es válasza nagy tirpákság,de legalább nyugodtak lehetünk,mert ő már rég rájött arra hogy a gyerek elbaszarintotta az életét,ezért fröcsköl.

Nálam csak egy szomszéd van,akinek 2 van,igaz csak 1-1 órát sivítanak egy nap,de irritál,mert szeretem a csendet,nem vagyok ehhez hozzászokva.Ha becsukom az ablakot,nem hallom annyira,itt közös udvar van,Attól én is megőrülnék ha a saját házam kertjében nem lenne nyugi.Az ablakot nem fogják becsukni,ilyenre nem lehet kérni.Itt tényleg az a megoldás,hogy 2 nagy hangfal ki,aztán mehet valami brutál rock,vagy Zámbó Jimmy,vagy lakodalmas hacacáré.Nagy lesz a hangzavar,de el kell érni,hogy őket ez jobban idegesítse,bár én éjjel csinálnám,csak akkor meg ugye más szomszédot is idegesít.A magánéleted soha ne add ki szomszédnak,pl. hogy nem lehet gyereketek.Még a Jimmy előtt azért átkopognék 10 percre,és elmondanám a problémámat,ha nem segít,jöhet a zenebona.

2018. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Hiába szólsz rájuk, le fogják szarni.


Nézzetek filmet, hallgassatok metált, szexeljetek hangosan, stb.

2018. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

1. A gyerekzaj miatt nem tudsz semmit tenni, el kel fogadni, hogy ez van.


2. Ha TE kezdesz el hangos zenét csinálni, akkor viszont TÉGEG alaposan megbüntetnek, ha bárki is feljelent!

2018. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nekünk nem szar az életünk,csak tanácsot szerettem volna kérni,mert biztos más is van,/volt ilyen helyzetben.

Persze számítottam rá,hogy felbukkannak majd ilyen senkiházi sz@r emberek,akik majd beszólogatnak,mert ők annyira tökéletesek pedig az ilyennek általában tapasztalatból mondom,a saját háza táján kellene előbb szétnéznie,utána pofázni.Sajnos ez az ország tele van ilyen emberekkel.Na mindegy,köszönöm a normálisabbaknak a segítséget,szerencsére ők voltak többségben!

2018. júl. 25. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!