Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Budapest 13. kerület (Gyöngyösi utca) környéke milyen hely?

A madarász viktor utca kontkrétan ahova költöznék albérletbe, arrafele milyenek a környék?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Budapest, albérlet

 2018. júl. 26. 09:14  Privát üzenet  

A válaszok
A XIII.kerületnek egyetlen jó helye van, ahová érdemes menni: Margit híd Pesti hídfőjéhez közel. A többi dzsumbuj, élhetetlen.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. júl. 26. 09:33 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Szerintem nem olyan rossz hely. A belvárosnál minden jobb.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. júl. 26. 10:13 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Én azon a környéken dolgoztam 2 évet (a szembe lévő irodaházakban). Szerintem pont egy olyan utca, ami nagyon jó. Voltam arra reggel és este is, semmilyen atrocitás nem ért. Sőt sok a gyerekes család, gyakran láttam csoportosan kismamákat is gyerekeket sétáltatni. Illetve a barátnőm az új építésűekben lakik arra, az a rész igazán szép és jó. Tíz éve lakik ott és még nem volt problémája. Én ajánlom azt a részt.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2018. júl. 26. 10:14 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Rokonom ott lakik, a 1-2 percre van a Duna pláza, ahol építettek most egy új lakóépületet.

Jó környék ahhoz képest, ő rendszeresen éjszaka, hajnalban ér haza, eddig egyszer sem volt atrocitás, semmi a 10 év alatt.



A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2018. júl. 26. 11:56 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
he84 nevű felhasználó válasza:

Szerintem egész tűrhető egy környék. Évek óta néha jártam/járok arra majdnem rendszeresen, ugyanis egy régi jó barátommal olykor arrafelké is sétálunk.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2018. júl. 26. 14:26 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Mondjuk a Gyöngyösi utca eléggé hosszú... nem mindegy, hogy a Váci úttól a Duna felé, vagy a másik irányba, vagy a Lehel úttól is túl...

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2018. júl. 26. 15:28 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Akkor eddig nem túnik rossznak. Utolsó: Írtam is hogy a Madarász utca a konkrét hely ahova mennék, az a Váci úthoz elég közel van elvileg, térképről nézve.

# 7/8Időpont 2018. júl. 26. 15:31 Privát üzenet
nah az 1 jó környék. ajánlani tudom, nem bánod meg

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2018. aug. 6. 19:22 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Budapesten sétáltál már végig a rettegett Hős utcán éjjel?
Milyen hely Budapest 10. kerülete?
Szerintetek milyen hely Bp 18. kerület?
A Népliget milyen hely éjszaka?
Milyen hely a IX. Kerület Füleki utca és környéke?
A XVIII. kerület tényleg ilyen putri terület és tele van cigánnyal mint a XIII, kerület?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!