Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest 13. kerület (Gyöngyös...

Budapest 13. kerület (Gyöngyösi utca) környéke milyen hely?

Figyelt kérdés
A madarász viktor utca kontkrétan ahova költöznék albérletbe, arrafele milyenek a környék?

2018. júl. 26. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
A XIII.kerületnek egyetlen jó helye van, ahová érdemes menni: Margit híd Pesti hídfőjéhez közel. A többi dzsumbuj, élhetetlen.
2018. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem olyan rossz hely. A belvárosnál minden jobb.
2018. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
86%
Én azon a környéken dolgoztam 2 évet (a szembe lévő irodaházakban). Szerintem pont egy olyan utca, ami nagyon jó. Voltam arra reggel és este is, semmilyen atrocitás nem ért. Sőt sok a gyerekes család, gyakran láttam csoportosan kismamákat is gyerekeket sétáltatni. Illetve a barátnőm az új építésűekben lakik arra, az a rész igazán szép és jó. Tíz éve lakik ott és még nem volt problémája. Én ajánlom azt a részt.
2018. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Rokonom ott lakik, a 1-2 percre van a Duna pláza, ahol építettek most egy új lakóépületet.

Jó környék ahhoz képest, ő rendszeresen éjszaka, hajnalban ér haza, eddig egyszer sem volt atrocitás, semmi a 10 év alatt.

2018. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 he84 ***** válasza:
Szerintem egész tűrhető egy környék. Évek óta néha jártam/járok arra majdnem rendszeresen, ugyanis egy régi jó barátommal olykor arrafelké is sétálunk.
2018. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a Gyöngyösi utca eléggé hosszú... nem mindegy, hogy a Váci úttól a Duna felé, vagy a másik irányba, vagy a Lehel úttól is túl...
2018. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Akkor eddig nem túnik rossznak. Utolsó: Írtam is hogy a Madarász utca a konkrét hely ahova mennék, az a Váci úthoz elég közel van elvileg, térképről nézve.
2018. júl. 26. 15:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nah az 1 jó környék. ajánlani tudom, nem bánod meg
2018. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!