Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van minden társasházban...

Miért van minden társasházban legalább egy kretén szomszéd, aki mindenbe beleköt, mindenért cseszeget mindenkit, mindenbe beleüti az orrát?

Figyelt kérdés

Miért lakik az ilyen társasházban? Ha meg csak erre futja, akkor miért nem képes kussolni és megtanulni békében együttélni másokkal?


Én mindig felhívom a figyelmüket arra, hogy ők sem feddhetetlenek, utána kuss van egy ideig, de aztán kezdik elölről.

Mit lehet csinálni az ilyennel? Pofán vágni? (Az nem az én stílusom.) Kezdem már feladni.



2018. júl. 26. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van. Rohadt idegesítőek, ráadásul a 40 éves pali úgy viselkedik, mintha egy 5 éves kis srác lenne.

meg még alkeszok is

2018. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szemébe,hogy idegesít és hagyja abba.Vagy ignoráld valahogy,nézd levegőnek és maradj nyugodt.
2018. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt jó lenne tudni, hogy miért is van a balhé.

Én nem tartom magam kreténnek, elég nyugis ember vagyok. Nem zavar még az sem, hogy a szomszéd macskája sokszor az én erkélyemen jön be. De én is átmegyek ha este 10-kor teljes hangerővel hallgatja a zenét. Igen, délután amikor találkozunk, akkor letolom mert hajnali 3 órakor részegen ordítva veszekszik a pasijával mert az nem akar vele dugni.

2018. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert az ilyen fkalapoknak nem volt gyerekkoruk!
2018. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is van mindenbe belekötő szomszéd, de szerencsére két emelettel felettünk, a társasház másik oldalán. A többiek alapvetően meglepően normálisak. :)

Szerintem minden lakóközösségben akad ilyen, legyen az társasház, vagy egy sűrűn lakott utca. Le kell tojni, aztán ennyi.

2018. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Aki ilyen kaptárakba költözik az legyen tisztába vele ,hogy ez az életforma ezzel jár.Meg kell szokni vagy irány a tanya. Mindig lesz egy vagy több hülye, zajos ,veszekedős ,lumpen szomszédja. Ha meg költözéskor éppen nincs,akkor garantálni lehet ,hogy pár éven belül kiadják az egyik mellette felette lévő lakást drogosoknak ,válófélben lévő párocskáknak avagy odaköltöznek Rikárdóék banzájozni. Közös ló túros hát,ismerős a mondás.
2018. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gabeszon ***** válasza:
ohh Istenem. Igen.. Pont nekem is vagy egy. Olyan mintha sorvadna el az agya vagy meszesedik nem tudom. DE már üvöltöttem vele mert nem bírtam tovább. Én szívesen belemegyek a játékba.. agyvérzésig fogom szivatni ha tovább csesztet. eskü
2019. szept. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!