Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Abban mi szégyellni való van,...

Abban mi szégyellni való van, hogy mivel anyukàmnak kiment a bokája ezért sokáig én fuvaroztam autóval 21 évesen?

Figyelt kérdés
Megkaptam, meg ki is röhögtek, hogy az anyjával mászkál...
2018. júl. 30. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne semmi ciki.

Ebből látszódik meg az, hogy nekik eléggé rossz a kapcsolatuk az édesanyjukkal... csak szánni lehet az ilyen embereket, mert nem tudják, hogy mekkora szeretettől esnek el..

2018. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert felnott korban torlodik minden es elfelejti az ember a szuleit normalis esetben vagy mi? En is szoktam anyammal maszkalni, de szajba is vernem azt, aki megszol miatta.
2018. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó bunkó haverjaid lehetnek. Építsd le őket.
2018. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocs. Most nézem, hogy alkategória: Lakóhely, szomszédok. Akkor jó bunkó szomszédaitok lehetnek. Ennyit javítanék. :) Ne törődj vele!
2018. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenhová anyámmal megyek ő legjobb barátnőm. Csak vele láthatnak a városba is mindenhol. Eszembe nem jutott soha hogy ez ciki lenne vagy akármi.

Te meg csak a lába miatt hurcolászod. És ez ciki lenne?!?? Elég rossz a "baráti"társaságod.

23L

2018. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyám térdműtét előtt áll és csomószor megyek vele bevásárolni, hogy a nehezebb cuccokat ne neki kelljen cipelnie. Sose éreztem cikinek. Na jó, kamaszkorban eléggé, de az természetes valamennyire. :D építsd le a haverjaidat, ha ezen képesek röhögni, hogy anyuddal mész valahova. 21 évesen már azért komolyabban gondolkodik a többség...


25/f

2018. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az ismerősök, meg mások a faluban...


Túlzottan nincs jó kapcsolatom vele, mert egy zsarnok, maximalista, de szoktam neki segíteni... Főleg bevásárolni, mert magam nem is tud mindent elhozni, nincs 5 keze, meg el is felejt valamit, mehetünk vissza, meg így magamnak is be tudok vásárolni... Illetve ő is kiszokott rakni a buszmegben, meg a vasúton, mert utóbbi például 5 km-re van, de már ezért is sokan röhögtek.


Múltkor meg megyünk kocsival, mert annyira fájt neki, hogy menni se tudott, nem akartam így engedni vezetni, erre az egyetemista ismerőseim röhögnek a kocsma teraszról. Kapják be...

2018. júl. 30. 19:52
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azoktól kapja a kenést az ember, akiktől alapból nem várná. Ne foglalkozz velük, te tetted, amit ilyenkor korrektűl tenni lehet (segítségadás). Esetleg ha szívóznak és valahogyan mégis reagálni akarsz rájuk, akkor csak egyet mondj:

"Ez a hozzáállás csak téged minősít, hisz ebből kifolyólag te nem tetted volna meg a hozzátartozódért."

2018. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs ezen semmi szégyen, hogy segítettem neki. Mert elundult volna maga is, de féltettem, mert csak székekbe kapaszkodva tudott menni...
2018. júl. 30. 20:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez az evidens hogy segítettél neki.

Az meg hogy az emberek szellemi színvonala átlagban ott tart ahol...az nem a te bajod!

2018. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!