Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A koliból leléphetek?

A koliból leléphetek?

Figyelt kérdés
A jövő hét péntekig foglaltam szállást a nyári időszakra, be is fizettem már előre. A kiköltözésnél hallottam olyat, hogy átnézik a szobát, mielőtt elmegyek, hogy kitakarítottam-e, rendben van-e minden stb. de nekem ehhez nincs kedvem, mi van ha csak leadom a kulcsot és lelépek?
2018. aug. 2. 20:31
 1/4 Boss911 válasza:
aztaa :D amugy.. ezt énis csináltam.. max pampognak anyucinak.. mást úgyse tehetnek
2018. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Márciusban megtudtam, hogy a kolimban TBC-megbetegedést regisztráltak. Még aznap délután összecuccoltam, és egy barátomhoz költöztem. Paplant otthagytam az ágyamon összehajtogatva, a kulcsot, belépőkártyát meg oda akartam adni a portásnak, de nem engedte, mert hogy ez nem így megy, én meg pont leszartam, az sem "így megy" hogy egy évig fertőben laktunk gyakorlatilag, nem csoda a TBC, az ANTSZ sírva gyújtotta fel azt a lepratelepet, ha látta volna.

Azóta se keresett senki, pedig elvileg vissza kéne adnom a kulcsot és a kártyát.

2018. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem lesz, rád szólnak és kész, nem vagy börtönbe, szabad vagy menj
2018. aug. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét alatt csak nem lakod le annyira azt a szobát.

Elpakolod a cuccaidat indulás előtt aztán ha minden oké, kb. 5 perc az átnézés, nem téma...

2018. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!