Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki kocsival bömböltetik a...

Aki kocsival bömböltetik a zenét azok tudják hogy ez nem menő?

Figyelt kérdés
Vagy tisztában vannak vele hogy ciki, de csak szeretik hangosan hallgatni a zenét?
2018. aug. 4. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Èn csak imàdom jól esik.

Nyilvàn nem lehuzott ablakkal csinàlom.

2018. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Kiprobaltad mar milyen ugy bomboltetni a zenet hogy az tenyleg kihallatszodjon? Durvan szarul hangzik a kocsiban a cucc. :D tehat az olyan mint a ciganyok akik a telefonjukon hangosan hallgatjak a zenet - vetitenek. Azt hiszik meno.

Aki azt hiszu viszont (mint az elso valaszolo) hogy o szokta mert elvezi, az nem az a kategoria ami rendesen kihallatszik amitol a kerdezo beszel.

2018. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Figyelemfelkeltés a lényege, vagy jól felöntött valamiből (energiaita), így pörög, mint a gázóra.
2018. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Erről az jutott eszembe, mikor a barátnőmmel a kapunkban beszélgettem, erre megérkezett a szomszédunk drága haverja a trabantjával és direkt olyan hangosan kezdte bömböltetni a sz.r zenét, hogy a saját hangunkat sem hallottuk. Azt hitte menő, de igazából gáz volt :/
2018. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem érdekel, hogy menő-e. Ha olyan zene megy ami üvöltve jó, akkor bömböltetni fogom - amellett, hogy én is üvöltöm a szöveget -.
2018. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én tudom, éppen ezért biciklin szoktam bömböltetni. Már amennyire egy telefonnal lehet.::) Gondolkodtam a táskarádión is, de a Kossuth rádiót bömböltetni lenne igazán szánalmas.:)
2018. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Én is pont leszarom, hogy menő-e vagy nem. Ha a kedvenc zeném fog megszolalni bizony megy a hangerő, és pont les..zarom ki mit gondol.....
2018. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem tudják, azt hiszik, hogy 2002 van még mindig. Ma már nem divat az efféle pronyóság. Van a városban egy srác, mindig bömböl az ótvar magyar rap a kocsijában, ablakok lehúzva, télen is (olyankor sapka-kapucni, nehogy lefagyjon a füle), mindenki nevet rajta.
2018. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
na látjátok a "pont lesz@rom" stílustól élhetetlen a főváros.
2018. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kinek mi a ciki, nyilván valakinek az olyan kérdések is cikik, ahol a kérdező pusztán önigazolást keres, nem pedig a tudását akarja bővíteni
2018. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!