Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kertes ház szomszédjába új...

Kertes ház szomszédjába új zenész együttes költözött be. Folyamatos a gyakorlás és nagyon hangos! Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Szombat reggel van és a szomszédba egy banda költözött be... iszonyat hangos és mivel gyakorolnak így ugyanazt a zenét játszák újra és újra és újra és már megőrülünk... Már átmentünk és szóltunk, de azt mondták hogy készülnek és már mindenhonnan elzavarták őket. Na most kérdezem én, mi a búbánatot lehetne ilyenkor tenni egy 50-60 évesekből álló bandával? Férjem rendőr, de ő legyint rá, nem érdekli... Könyörgöm aki kertvárosban lakik erdő mellett az kint szeretne lenni és pihenni stb. de ők kint játszanak, mert jóidő van....Elmenni nem fogok mindig, mert otthon kell lennem. Ma keződött és nem látom a végét.....

2018. aug. 4. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha a férjed rendőr, és ő sem lát erre megoldást ,akkor mi sem fogunk..
2018. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves 71%-os otthonról dolgozok, van elfoglaltságom bőven. Úgy tűnik, hogy neked nincs mivel 3-szor leírtad azt, hogy szerinted ez kamu. Privátba adok egy címet, gyere át:)
2018. aug. 4. 12:53
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
te meg hangfalakat rakd ki az ablakba és nyomass nekik valami számot és majd nem tudnak koncentrálni
2018. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy csináltam régen, hogy kitettem a két hangfalat, eszméletlen nyekergős zenét felhangosítottam.

Azóta nem erőlködnek.

2018. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha a megfelelő kategóriába tennéd fel a keedésed (törvény/jog), akkor talán lehet hasznosabb választ kapnál, mint például a kamu....
2018. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Párom is régen együttesben játszott. 4-en kibereltek egy régi irodát, amibe még én vittem nekik tojastartókat (hangszigetelnek :)


Meg lehet oldani. Csak valaki konkrétan szarik másokra...

2018. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

"Férjem rendőr, de ő legyint rá, nem érdekli..."


Akkor kérdezd meg a jegyzőt.

2018. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 October15 ***** válasza:
44%
Az ugye megvan, hogy nincs non-stop nyár és nincs non-stop fellépésük? :D Amúgy a saját telkükön napközben bőven megtehetik.
2018. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 veterán vas ***** válasza:
86%

CSERÉLNI KELL!

Az még bizonytalan, hogy a lakást, vagy a férjedet, de valamelyiket tuti.


Esetleg mindkettőt? ;)

2018. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagyon hangos, akkor csendháborítás és rendőrség, vagy jegyzőtől birtokvédelem. Ha mindenhonnan elzavarták őket az nem véletlen, de akkor nektek is menni fog.
2018. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!