Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés
Újonc38 nevű felhasználó kérdése:

Csepel bánya utca milyen?


Keress kérdéseket hasonló témában: Csepel

 2018. aug. 4. 16:32  Privát üzenet  

A válasz
eseménydús!

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. aug. 4. 19:34 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Ez mit mit jelent ? Para vagy érdekes arcokkal teli

# 2/2Időpont 2018. aug. 5. 14:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Budapest 13. kerület (Gyöngyösi utca) környéke milyen hely?
Milyen hely Miskolcon a Szilvás utca?
Felrobbant a Hős utca?
Most éppen rólam pletykál az egész utca. Normálisak ezek? Nektek is vannak ilyen szomszédaitok vagy csak az enyémek bolondultak meg?
Bp agglomerációban, jobb szomszédomban 3 kisgyerek van ill 1 kutya. Elviselhetetlenek. Mit tennétek?
Melyik magyarországi falvak holland többségűek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!